Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Функції підсвідомості
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Підсвідомість:

· використовуючи певну програму, створює для кожної людини – модель реальності;

· захисна функція:

- зараз, коли світ створений – його необхідно підтримувати та захищати;

- внутрішній розум ні на секунду не втрачає пильність, він наш вірний захисник;

- але частіше ми дозволяємо йому ставати нашим тюремщиком і тоді він не дозволяє нам вийти за межі створеного ним світу, причому із самих найкращих намірів, турбуючись про наш спокій.

· управління життєдіяльністю організму:

- підсвідомість через мозок, центральну нервову систему та периферійну нервову систему здійснює контроль за усім, що відбувається у нас в організмі.

· створення особистої історії (долі):

- цим наша підсвідомість займається протягом усього нашого життя;

- але якщо у нашому житті відбулася подія, яка при звила на нас сильний вплив, то якась частина нашого підсвідомого розуму продовжує бачити те, що відбулося – очима дитини та продовжує вплив на наше життя.

· пам'ять:

- її механізми також знаходяться у веденні підсвідомості; там знімається і записується фільм про наше життя, який записується на «доріжки» п’яти почуттів людини

(колись давно ми загнали далеко в глиб душевний біль збираючись забути те, що було його причиною – таким чином, ми втрачаємо свідомий контроль – і ось така «скіпка» сидить у підсвідомості довгі роки і вилізає у певних ситуаціях, доставляючи біль і страждання).

· підсвідомий розум усю інформацію зовні сприймає безпосередньо.

· самостійність мислення:

- підсвідомий розум самостійно вирішує яку інформацію нам надати, при цьому щось опускаючи, щось викривляючи, щось узагальнюючи;

Особистість людини цілісна і розподіл її на

- свідомість і

- підсвідомість

умовна*) це лише спосіб казати про щось, про невідому сторону людської особистості. Просто у кожного із нас є невідома і до кінця не пізнана область, що робить нас людей загадковими істотами.

Усе погане, що із нами трапляється є результатом невідповідності наших

- свідомих бажань та

- підсвідомих намірів.

Підсвідомий розум безпосередньо пов'язаний із самою реальністю і він надає свій вклад у еволюцію всесвіту (підсвідомість усе розуміє буквально). Тому важливо, щоб існувала гармонія між свідомістю і підсвідомістю.Дата добавления: 2015-07-04; просмотров: 233. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.019 сек.) русская версия | украинская версия