Студопедия — Урок №7
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Урок №7






Тема:Моя сім’я.

Мета: Повторити, активізувати знання лексики. Ввести нові ЛО. Формувати вміння вживати структуру I have got …. Ознайомити з присвійними займенниками my, his, her. Практикувати у вимові англійських звуків [u:], [w], [ð], [θ]; формувати вміння складати монологічне висловлювання про свою сім’ю. Розвивати артикуляційний апарат, увагу, пам'ять. Виховувати повагу до рідних, близьких. Формувати інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання. Відеозапис мультфільму “Learning English with Ozmo” ч.2, тематичні малюнки, картки-звуки, картки-цифри, лічильний матеріал.

Хід уроку

І. Уведення в іншомовну атмосферу.

1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.

Teacher: Good morning, pupils!

Pupils: Good morning, teacher!

How do you do Hatty?

How do you do?

I hope you are well, Hatty!

I hope you are too.

Teacher: I hope you are well too.

- Сьогодні на уроці ми з вами повторимо вивчені фрази та вивчимо нові. Тема нашого уроку: «Сім’я», тому ми вивчимо нові слова за цією темою. Ви також повинні навчитися розповідати про свою родину.

2. Фонетична розминка.

(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)

Teacher: Repeat after me: [u:], [u:], [u:], good, book, soon;

[w], [w], [w], what, why, when;

[ð], [ð], [ð], this, that, mother;

[θ], [θ], [θ], thin, thick, Mathematics.

Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.

3. Мовленнєва зарядка.

- What’s your name?

- Where are you from?

- How old are you?

- How are you?

ІІ. Основна частина.

1. Повторення вивченого матеріалу.

1) Повторення назв усіх цифр.

(На партах в учнів розкладені картки з цифрами.)

- Look! You have got cards on your desks. Take the card and show me. (Вчитель, не перекладаючи на українську мову, демонструє, що повинні зробити учні.)

- Show me the card 5. (2, 4, 1, 6, 3, 7, 9, 8,10). Thank you! You are right!

2) Лічба в межах 10.

(На дошці вивішений малюнок їжачка з кошиком).

- This is a hedgehog. These are some apples. How many apples? Count, please!

- These are some mushrooms. How many mushrooms? Count, please!

2. Подання нового матеріалу.

- Look at the picture. This is a family. Repeat after me family.

- Who is this? This is a mother. Repeat after me mother.

- Who is this? This is a father. Repeat after me father.

- Who is this? This is a sister. Repeat after me sister.

- Who is this? This is a brother. Repeat after me brother.

3. Закріплення. Гра “Be attentive!”

(Учитель показує на малюнок і називає члена родини. Якщо вчитель говорить правильно, учні повторюють, якщо ні - мовчать).

- Repeat after me This is a father.

- This is a mother.

- This is a sister.

- This is a brother.

4. Фізкультхвилинка.

Walking, walking,

Walking, walking,

Hop! Hop! Hop!

Hop! Hop! Hop!

 

Running, running, running,

Running, running, running,

Now let’s stop!

Now let’s stop!

5. Закріплення вивченого. Робота з підручником.

- Open your books on page 16 (шістнадцять). Listen and repeat. (Впр.1)

- Look and say. (Впр.2)

- Listen and repeat. (Впр.3) Вивчення віршика.

- Listen and repeat. (Впр.4)

- Work in pairs. (Впр.5).

6. Робота в зошиті. РЗ сс.9-10.

7. Аудіювання. Перегляд мультфільму.

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?

- Розкажіть вдома батькам нові фрази.

- The lesson is over. Thank you. Goodbye!

Урок№8

Тема. Ми – щасливі!

Мета. Повторити, активізувати, розширити знання лексичного матеріалу. Формувати вміння ставити питання What’s your mother’s name?, давати на нього відповідь; описувати якості людини (nice, kind, happy). Практикувати у вимові англійських звуків [w], [z], [ð], [θ], складанні невеликих висловлювань в межах вивченої теми. Розвивати артикуляційний апарат, увагу, пам'ять, мислення; вміння працювати в парах. Виховувати культуру спілкування, любов до рідних, уважне ставлення до оточуючих. Формувати інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання. Картки-звуки, тематичні малюнки, фотографії, відеозапис мультфільму “Learning English with Ozmo” ч.2, відеокліп “How Old are You?” диск “Genki English”.

Хід уроку

І. Уведення в іншомовну атмосферу.

1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.

Teacher: Good morning, pupils!

Pupils: Good morning, teacher!

How do you do Hatty?

How do you do?

I hope you are well, Hatty!

I hope you are too.

Teacher: I hope you are well too.

- Сьогодні на уроці ми з вами повторимо вивчені фрази та вивчимо нові. Тема нашого уроку «Ми – щасливі!». Ми навчимося говорити, як звати наших рідних, будувати невеликі висловлювання.

2. Фонетична розминка.

(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)

Teacher: Repeat after me: [w], [w], [w], what, why, when;

[z], [z], [z], his, mother’s, father’s;

[ð], [ð], [ð], this, that, mother;

[θ], [θ], [θ], thin, thick, Mathematics.

Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.

3. Мовленнєва зарядка:

а) повторення вивчених ЛО, робота за малюнками

- Who is this? - This is a mother.

- Who is this? - This is a father.

- Who is this? - This is a sister.

- Who is this? - This is a brother.

б) вивчення віршика “A Happy Family”

This is a father. This is a mother.

This is a sister. This is a brother.

Father, mother, sister, brother

Hand in hand with one another.

ІІ. Основна частина.

1. Повторення фраз, вивчених на минулому уроці.

- Have you got a father? - Yes, I have.

- Have you got a mother? - Yes, I have.

- Have you got a sister (brother)? - No, I haven’t.

2. Введення нових фраз. Робота з фотографіями.

- Look at this photo. This is my family. This is my mother. Her name is Olga Ivanivna. (Діти повинні без перекладу здогадатися, про що йдеться). This is my fahter. His name is Volodymyr Serhiyovych. This is my sister. Her name is Svitlana.

- What’s your mother’s / father’s / sister’s / brother’s name?

- Her /his name is …

3. Закріплення. Робота в парах.

- Ask each other about your relatives’ names. (Запитайте оди в одного про імена ваших родичів.)

4. Перегляд відеозапису “May’s Family”.

5. Фізкультхвилинка.

(Повторення фрази How old are you? Вивчення пісні з рухами).

How old are you? How old are you? How old are you?

I’m 5 years old. I’m 6 years old. I’m 7 years old. I’m 8.

I’m 9 years old. I’m 10 years old. I’m 11 years old. I’m 12.

I’m 5. I’m 6. I’m 7. I’m 8. I’m 9. I’m 10.

6. Робота за підручниками. Вивчення прикметників.

- Open your books on page 18.

- Look, listen, repeat after me. He is nice. She is kind. We are happy.

- Look at the exercise 3 and say after me. Jane is my sister. She is 9. Alex is my friend. He is kind. This is me and this is my sister. We are happy. This is Mary. She is nice.

7. Закріплення. Розвиток навичок монологічного мовлення. Складання подібних висловлювань про своїх родичів за фотографіями.

8. Робота в зошитах. РЗ сс.11-12.

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?

- Розкажіть вдома батькам нові фрази. Принесіть, будь ласка, фото своїх родичів. - The lesson is over. Thank you. Goodbye!

 

 







Дата добавления: 2015-06-29; просмотров: 452. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит. Multisim оперирует с двумя категориями...

Композиция из абстрактных геометрических фигур Данная композиция состоит из линий, штриховки, абстрактных геометрических форм...

Важнейшие способы обработки и анализа рядов динамики Не во всех случаях эмпирические данные рядов динамики позволяют определить тенденцию изменения явления во времени...

ТЕОРЕТИЧЕСКАЯ МЕХАНИКА Статика является частью теоретической механики, изучающей условия, при ко­торых тело находится под действием заданной системы сил...

Типология суицида. Феномен суицида (самоубийство или попытка самоубийства) чаще всего связывается с представлением о психологическом кризисе личности...

ОСНОВНЫЕ ТИПЫ МОЗГА ПОЗВОНОЧНЫХ Ихтиопсидный тип мозга характерен для низших позвоночных - рыб и амфибий...

Принципы, критерии и методы оценки и аттестации персонала   Аттестация персонала является одной их важнейших функций управления персоналом...

Приложение Г: Особенности заполнение справки формы ву-45   После выполнения полного опробования тормозов, а так же после сокращенного, если предварительно на станции было произведено полное опробование тормозов состава от стационарной установки с автоматической регистрацией параметров или без...

Измерение следующих дефектов: ползун, выщербина, неравномерный прокат, равномерный прокат, кольцевая выработка, откол обода колеса, тонкий гребень, протёртость средней части оси Величину проката определяют с помощью вертикального движка 2 сухаря 3 шаблона 1 по кругу катания...

Неисправности автосцепки, с которыми запрещается постановка вагонов в поезд. Причины саморасцепов ЗАПРЕЩАЕТСЯ: постановка в поезда и следование в них вагонов, у которых автосцепное устройство имеет хотя бы одну из следующих неисправностей: - трещину в корпусе автосцепки, излом деталей механизма...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия