Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Урок №12





Тема:Він – фіолетовий. Кольори.

Мета: Повторити, активізувати, розширити знання ЛО. Ознайомити з назвами кольорів purple, pink, blue, green, yellow, orange, red. Практикувати у складанні висловлювання про свої іграшки, вживанні фраз типу I have got a ball. My ball is red. Ввести нові літери Oo, Pp, повторити раніше вивчені букви та звуки, які вони позначають. Розвивати вміння вимовляти звуки [e], [g], [ai], [ə:]. Формувати первинні навички читання та письма. Розвивати увагу, пам'ять, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, фрази класного вжитку. Виховувати охайність, ввічливість.

Обладнання. Картки-звуки, картки-букви, алфавіт, іграшки, кружечки різного кольору, мультфільм “Learning English with Ozmo”, аудіозапис пісні“Knock Knock Hello” диск “Super Simple Songs”, відеокліп “How Old are You?” диск “Genki English”, розмальовка.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.

Teacher: Good morning, pupils! Nice to meet you!

Pupils: Good morning! Nice to meet you!

Teacher: Let’s sing a song. (Урок №9).

- Сьогодні ми будемо вивчати кольори. Ви повинні навчитися, якого кольору ваші іграшки. Також ми повторимо букви, вивчимо нові та будемо вчитися читати та писати англійською мовою.

2. Фонетична розминка.

(Учитель демонструє і пояснює вимову англійських звуків. Для кращого розрізнення звуків і для попередньої підготовки до вивчення букв і фонетичної транскрипції можна показувати зображення звука на картці.)

Teacher: Repeat after me: [e], [e], [e], bed, teddy bear, red;

[g], [g], [g], get, game, green;

[ai], [ai] [ai], bike, like, kite;

[ə:], [ə:], [ə:], her, bird, purple.

Намагайтеся ці звуки говорити так завжди, коли спілкуєтеся англійською мовою.

ІІ. Основна частина.

1. Повторення раніше вивчених ЛО (робота з іграшками).

- Look! What is this?

- It’s an apple (a doll, a ball, a dog, a bird, a teddy bear).

- I have got a ball (a doll, a dog, a bird, a teddy bear, an apple). And you?

- I have got a ball (…) too.

2. Введення нових ЛО.

- Look! I have got many cars. How many cars? Count, please. (10)

- What colour are these cars? (Якого кольору машинки)

(Учитель показує іграшки, називає англійською колір, не перекладаючи, учні повторюють, запам’ятовують.)

- It’s red. (blue, yellow,brown, pink, purple, orange, green)

- Look! These are circles. What colour are they? (Учні називають колір кружечків).

3. Робота по підручнику.

а) Впр.1 (опрацювання вірша)

- Listen and repeat.

б) Впр.2 (повторення назв кольорів)

- Look, point and say. (Подивись, покажи і скажи).

в) Спостереження за мовленнєвим матеріалом. Вироблення вмінь вживати фрази типу I have got a ball. My ball is red.

- Підходьте по черзі до столу, вибирайте іграшки і говоріть, як я:

- I have got a ball. My ball is red.

4. Перегляд мультфільму. (Учні спостерігають за вимовою назв кольорів.)

5. Фізкультхвилинка.

Виконання пісні з рухами «How old are you?»

6. Повторення раніше вивчених букв.

a) Робота з картками.

(Учитель називає букву, учні показують відповідну картку)

- Show me the letter Aa, please. (Bb, Cc, Dd)

- Letter Aa, sound [æ], letter Bb, sound [b]. (Cc Dd)

б) Повторення написання букв.

(Троє учнів виходять до дошки і під диктовку вчителя пишуть букви, усі інші пишуть букви у зошитах, потім перевіряють).

7. Вивчення нових букв.

- Сьогодні ми вивчимо нові букви.

- Letter Pp, sound [p]. Letter Oo, sound [ɔ]. (Вчитель демонструє зображення букви, учні кілька разів повторюють, знаходять їх у алфавіті).

8. Робота за підручником.

1) Впр.4,5.

-Listen and repeat. Look and say. (Подивись і озвуч)

Bob pop cod bad

9. Письмо букв.

а) Спостереження за написанням. Впр.4b

(Учні пальчиками обводять літери за напрямом стрілочок)

б) Письмо в зошитах. РЗ сс.21-22.

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?

- Розкажіть вдома батькам нові фрази, покажіть букви. За наполегливу роботу на уроці ви отримуєте розмальовки з буквами, які ми щойно вивчили. Не забувайте їх носити на кожен урок англійської мови. Вони будуть з радістю зустрічати своїх родичів у алфавіті.

- The lesson is over. Goodbye!







Дата добавления: 2015-06-29; просмотров: 512. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!




Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...


Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...


Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...


Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Плейотропное действие генов. Примеры. Плейотропное действие генов - это зависимость нескольких признаков от одного гена, то есть множественное действие одного гена...

Методика обучения письму и письменной речи на иностранном языке в средней школе. Различают письмо и письменную речь. Письмо – объект овладения графической и орфографической системами иностранного языка для фиксации языкового и речевого материала...

Классификация холодных блюд и закусок. Урок №2 Тема: Холодные блюда и закуски. Значение холодных блюд и закусок. Классификация холодных блюд и закусок. Кулинарная обработка продуктов...

Методы прогнозирования национальной экономики, их особенности, классификация В настоящее время по оценке специалистов насчитывается свыше 150 различных методов прогнозирования, но на практике, в качестве основных используется около 20 методов...

Методы анализа финансово-хозяйственной деятельности предприятия   Содержанием анализа финансово-хозяйственной деятельности предприятия является глубокое и всестороннее изучение экономической информации о функционировании анализируемого субъекта хозяйствования с целью принятия оптимальных управленческих...

Образование соседних чисел Фрагмент: Программная задача: показать образование числа 4 и числа 3 друг из друга...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2025 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия