Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ЗАВДАННЯ. Задача 1. Підприємство одержало внесок у статутний фонд у виді машини
Задача 1. Підприємство одержало внесок у статутний фонд у виді машини. Через місяць було прийняте рішення її продати. Який порядок податкового обліку зазначеної операції?

Задача 2. Спецконтингент, що знаходиться у виправно-трудових установах, робить визначені види господарської діяльності, у тому числі, роботи з випуску продукції, що має народногосподарське значення. Чи належні установи пенітенціарної системи подавати в податкову інспекцію декларацію про прибуток підприємства і відповідно сплачувати податок на прибуток?

Задача 3. Торговельне підприємство має на балансі легковий автомобіль, використовуваний для транспортного обслуговування керівництва. Чи включаються витрати на технічне обслуговування цього автомобіля до складу валових витрат підприємства?

Задача 4. Підприємство одержало безкоштовно основні фонди. Як у податковому обліку по податку на прибуток відображаються витрати на поліпшення безкоштовно отриманих основних кошт?

Задача 5. Підприємство придбало електронно-обчислювальні машини для використання у своїй господарській діяльності. У наслідку було закуплено програмне забезпечення для цих машин. Чи відносяться електронно-обчислювальні машини і програмне забезпечення до них до основних фондів підприємства?

Задача 6. На підприємстві при звільненні посад працівників виникає необхідність на розміщення друкованих оголошень про прийом співробітників на роботу. Чи включаються витрати на розміщення друкованих оголошень про прийом співробітників на роботу до складу валових витрат?

Задача 7. У посвідченні про відрядження були зроблені відмітки про прибуття та вибуття і підписі відповідальних осіб скріплені печаткою. Які вимоги до печатки для відмітки посвідчення про відрядження?

Задача 8. Підприємство – роботодавець надало своєму працівникові путівку за рахунок коштів підприємства. Як зобов'язаний поступити податковий агент у даному випадку?

 

РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРАДата добавления: 2015-09-04; просмотров: 150. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия