Студопедия — Зміна варти.
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Зміна варти.






Начальник нової варти після прибуття з розводу до місця розташування попередньої варти залишає варту перед входом на територію об’єкта, що охороняється, або перед вартовим приміщенням на відстані, зазначеній в інструкції начальникові варти, відрекомендовується начальникові попередньої варти й повідомляє йому пароль для зміни.

Начальник попередньої варти переконується в правильності пароля та допускає нову варту на територію об’єкта або до вартового приміщення для шикування на майданчику перед вартовим приміщенням і шикує свою варту перед фронтом нової варти.

У вартовому приміщенні залишається помічник начальника варти або один із розвідних.

 
 
Начальники варт стають перед фронтом своїх варт і, подавши команди: «Варта – РІВНЯЙСЬ, СТРУНКО», стройовим кроком рухаються назустріч, зупиняються за 2 – 3 кроки один від одного й, починаючи з начальника нової варти, доповідають, наприклад:


 

«Товаришу лейтенанте, нова варта для зміни прибула. Начальник варти лейтенант Сова», «Товаришу лейте-нанте, варта до зміни готова. Начальник варти лейтенант Рибалко».

Після доповідей начальники варт змінюють чатового біля входу
у вартове приміщення. Нова варта заходить до вартового приміщення, попередня – до кімнати для попередньої варти. У негоду та у вартах з одним постом зміна варт проходить у вартовому приміщенні.

Особовий склад нової варти, ввійшовши до приміщеня, ставить зброю у ставницю, після чого начальники варт наказують своїм помічникам здати (прийняти) вартове приміщення згідно з описом обладнання що в ньому є, розвідним здати (прийняти) зліпки з печаток, відтиски з пломб і ліхтарі розвідних.

Після прийняття зліпків із печаток, відбитків пломб начальник нової варти відправляє першу зміну вартових на чолі з розвідними для зміни чатових на постах. Розвідний попередньої варти йде поруч і зліва від розвідного нової варти. Усі команди подає розвідний нової варти.

Коли останній вартовий першої зміни нової варти буде виставлений на пост, розвідний попередньої варти веде своїх вартових, які змінилися, до вартового приміщення, йдучи на чолі зміни. Розвідний нової варти прямує зліва розвідного попередньої варти. Усі команди подає розвідний попередньої варти.

Під час зміни варти начальник нової варти разом із начальником попередньої варти обходом, зовнішнім оглядом перевіряють стан найважливіших об’єктів, визначених в інструкції начальникові варти, та справність їх освітлення, огорожі, окопів, стан вартового приміщення, після чого приймає від нього за описом документи, ящик із боєприпасами, печатки на них і ключі від них, допуски на розпечатані об’єкти, а також засоби зв’язку та сигналізації.

Після повернення з постів розвідні попередньої та нової варт біля вартового приміщення по черзі доповідають своїм начальникам варт про проведення зміни, наприклад: «Товаришу лейтенанте. Зміну проведено. Пости здано (прийнято) у справності. Перший розвідний сержант Скиба».

Після розряджання зброї начальники варт, починаючи з начальника попередньої варти, підписують постову відомість попередньої варти, причому начальник нової варти записує до неї зауваження про всі недоліки, виявлені під час зміни, які попередня варта не здатна усунути під час зміни.

Про зміну та недоліки, які неможливо усунути, начальники варт доповідають своїм черговим варт (військової частини) по телефону або письмовим рапортом.

Після зміни варти начальник попередньої варти відводить варту до свого підрозділу і доповідає командирові підрозділу, наприклад: «Товаришу капітане. Варта прибула в повному складі. За час несення служби надзвичайних подій не трапилось (чи трапилось те і те). Лейтенант Скиба», після чого доповідає про зазначені в постовій відомості результати перевірки та здає йому постову відомість. Після цього особовий склад під наглядом начальника варти здає зброю та боєприпаси.

У разі оголошення тривоги зміна варт здійснюється підрозділами, які призначені згідно з планом бойової та мобілізаційної готовності. Розвід варт у цьому випадку не проводиться, а після короткого інструктажу черговим варт (військової частини) і отримання пароля для зміни варта прибуває до вартового приміщення.

Зміна варти здійснюється за встановленим порядком у скорочені строки. Кількість постів, особливі обов’язки осіб варти та новий пароль для зміни знаходяться у начальника варти в пакеті в опечатаному вигляді і їх дістають тільки у випадку оголошення тривоги.

 







Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 1763. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Этапы и алгоритм решения педагогической задачи Технология решения педагогической задачи, так же как и любая другая педагогическая технология должна соответствовать критериям концептуальности, системности, эффективности и воспроизводимости...

Понятие и структура педагогической техники Педагогическая техника представляет собой важнейший инструмент педагогической технологии, поскольку обеспечивает учителю и воспитателю возможность добиться гармонии между содержанием профессиональной деятельности и ее внешним проявлением...

Репродуктивное здоровье, как составляющая часть здоровья человека и общества   Репродуктивное здоровье – это состояние полного физического, умственного и социального благополучия при отсутствии заболеваний репродуктивной системы на всех этапах жизни человека...

Влияние первой русской революции 1905-1907 гг. на Казахстан. Революция в России (1905-1907 гг.), дала первый толчок политическому пробуждению трудящихся Казахстана, развитию национально-освободительного рабочего движения против гнета. В Казахстане, находившемся далеко от политических центров Российской империи...

Виды сухожильных швов После выделения культи сухожилия и эвакуации гематомы приступают к восстановлению целостности сухожилия...

КОНСТРУКЦИЯ КОЛЕСНОЙ ПАРЫ ВАГОНА Тип колёсной пары определяется типом оси и диаметром колес. Согласно ГОСТ 4835-2006* устанавливаются типы колесных пар для грузовых вагонов с осями РУ1Ш и РВ2Ш и колесами диаметром по кругу катания 957 мм. Номинальный диаметр колеса – 950 мм...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.03 сек.) русская версия | украинская версия