Відповіді. 4. Тести для самоперевірки знань
4. Тести для самоперевірки знань Середня схильність до споживання — це: А. Відношення споживання до заощадження. Б. Відношення споживання до післяподаткового доходу. В. Відношення споживання до особистого доходу. Г. Відношення приросту споживання до післяподаткового доходу.
Чистий прибуток, отриманий від інвестування, — це: А. Валовий прибуток мінус податок на прибуток. Б. Валовий прибуток мінус відсотки. В. Валовий прибуток мінус податок на прибуток мінус відсотки. Г. Всі відповіді помилкові.
Простий мультиплікатор видатків перебуває в: А. Оберненій залежності від с. Б. Оберненій залежності від s. В. Прямій залежності від c. Г. Прямій залежності від s.
Гранична схильність до споживання — це: А. Відношення приросту споживання до приросту особистого доходу. Б. Відношення приросту споживання до післяподаткового доходу. В. Відношення споживання до приросту післяподаткового доходу. Г. Всі відповіді помилкові.
Крива сукупного попиту на інвестиції зміщується вправо внаслідок: А. Зниження відсоткової ставки. Б. Зростання відсоткової ставки. В. Зростання податку на прибуток. Г. Зниження податку на прибуток.
Гранична схильність до заощадження більше нуля, якщо: А. с = 1,1; Б. В. Г.
Крива споживання зміщується вправо внаслідок: А. Зростання післяподаткового доходу. Б. Зниження цін. В. Зростання відсоткової ставки. Г. Зменшення багатства.
Якщо номінальна відсоткова ставка стабільна, а ціни зростають, то сукупний попит на інвестиції: А. Зменшиться. Б. Не зміниться. В. Збільшиться.
На інвестиційний попит не впливає: А. Багатство Б. ВВП. В. Очікування. Г. Податок на прибуток.
|