Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Вступ до архівації даних
Практична робота

 
 

Програма архівації WinRAR

Мета: Навчитися виконувати архівацію файлів, документів і програм за допомогою програми архівації WinRAR.

 

Хід роботи

Вступ до архівації даних

Сучасне програмне забезпечення потребує все більше і більше місця на диску. Та й Ваші результати роботи, що зберігаються в документах, також напевно будуть рости з кожним днем.

Не маючи довіри до надійності збереження інформації в комп’ютері, Ви, як досвідчений користувач, звісно ж подбаєте про створення резервної копії Ваших даних і найбільш важливого програмного забезпечення. Резервні копії можна створювати на запасному жорсткому диску („вінчестері”), магнітних стрічках, магнітооптичних дисках, а також на самому популярному, дешевому і доступному Вам користувачу – на дискетах.

При створенні резервної копії Ви відразу ж (або згодом) зіткнетеся з проблемою катастрофічної недостачі місця на резервному диску. Вирішити цю проблему можна по-різному – або витратити гроші і придбати ще декілька дисків, або трохи заощадити і, використовуючи спеціальні програми архівації, спробувати стиснути інформацію для звільнення дискового простору.

Стискати інформацію корисно ще і для того, щоб одержати більше вільного місця на робочому диску; для переносу інформації з комп’ютера на комп’ютер за допомогою дискет, або за допомогою комп’ютерної мережі (економія Вашого часу і грошей на оплату послуг користування мережею).

Програми архівації дозволяють стискати декілька файлів в один файл, який називається архівним файлом або архівом. Такий файл можна завжди впізнати за розширенням: за рідкисним випадком воно буде таке ж, як і назва відповідної програми архівації. Можна створити різновиди архівного файла – із розділенням на декілька частин, із зберіганням шляху розміщення файлів у папках, із парольним захистом тощо.

Відразу зауважимо, що файли різних типів стискуються по-різному. Деякі файли Вам взагалі не вдасця стиснути, а від стиснення інших файлів будете мати великий виграш у просторі на диску.

Найбільшу популярність у користувачів одержали такі програми архівації, як ARJ, RAR, AIN, ZIP та інші. З появою операційних систем Windows 95 і Windows 98 з’явилися версії цих програм і під Windows.

У цій лабораторній роботі розглянемо програму архівації WinRAR для Windows 95 (Windows 98). Усі інші програми дуже схожі між собою.

 Дата добавления: 2015-09-07; просмотров: 234. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.002 сек.) русская версия | украинская версия