Як болляче іноді відкрити очі.
І усвідомити,що саме ми,46 млн. громадян України, 18 років фінансуєм і цих олігархів,і цю війну своєю байдужістю і не оформленням національного багатства України за ст.13,14 та ст.133, 142 і 143 Конституції України.
Які і.намагаються змінити на угоду всім олігархам і сходу і заходу України.
В решті, решт відкриваємо очі!
http://basmanov.livejournal.com/2537579.html
=====
=====
Виталий Комов
Еще раз, простым языком, об изменениях в Конституции Украины, которые поданы Президентом на первое чтение в ВР Украины.
Раздел ХІ "Местное самоуправление" в Конституции Украины надо оставить как он есть. Менять его не надо. Это первое.
Второе. Не покушаться на определение территориальной громады, которое дано в ст.1 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні ".
Враги народа хотят протащить новое определение громады в ст. 133 Конституции.
Вывод. Вся эта возня - преступление против собственного народа.
И кому это надо? С Гройсманом надо срочно расставаться!
Что Президент не понимает, чем это может закончится?
=====
Oleg Zvarich Зміни в Конституцію вносити ВР не має права. Тільки референдум. Ті зміни які хоче влада можна назвати НКВДиськими.
=====
Игорь Филиппов Именно так я вижу органы местного самоуправления (выдержки из проекта Альтернативной Конституции):
Статус адміністративно-територіальних одиниць, порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою визначаються відповідно до Європейської хартії про місцеве самоврядування від 1 вересня 1988 р, Конституцією України та законом.
Держава наділяє правом органи самоврядування реалізовувати ту частину державних справ, вирішення яких можливе на місцях.
Положення щодо організації і роботи місцевих органів публічної влади встановлюються чинної Конституцією, законом про органі місцевого самоврядування, відповідно до принципу місцевої автономії і Статутом органів місцевого самоврядування.
Органи місцевого самоврядування створюються за адміністративно-територіальною ознакою, на засадах територіальних громад.
Основною ланкою місцевого самоврядування є територіальні громади.
Органи місцевого самоврядування міст, районів та області зобов'язані проводити регулярні обов'язкові референдуми про довіру / недовіру обраной місцевій владі, суддям і шерифам. Такі референдуми проводяться не частіше одного разу на рік. Селищні та сільські референдуми про довіру / недовіру селищним і сільським головам проводяться у вигляді зборів.
Кожен район (муніципалітет), формує свій бюджет, що складається з відрахувань, у вигляді податків на всі види діяльності населення та підприємств району, а також інших відрахувань, встановлених законом про оподаткування. Формування бюджету обов'язково узгоджується з представниками всіх сіл, селищ і затверджується на сесії ради району (муніципалітету). Допускаються інші форми наповнення місцевих бюджетів у виглядівільного продажу товарів які виробляються в даному адміністративному формуванні, штрафів, грошових конфіскацій та від продажу конфіскованого майна, згідно з судовими рішеннями.
Закони про органи місцевого самоврядування не повинні своїм змістом звужувати права, дані Конституцією, органів місцевого самоврядування.
Закон, застосовуваний у відношенні будь-якого органу місцевого самоврядування, може бути виданий Верховною Радою не інакше як за згодою більшості громадян, що проживають на території відповідного місцевого органу самоврядування.
http://graalt.com/forum/viewtopic.php?f=183&t=423
Глава IV. Місцеве самоврядування. - Альтернативна Конституція - ГРОМАДЯНСЬКА АЛЬТЕРНАТИВА graalt.com
=====
Oleg Zvarich 3 липня о 13:09