Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Лабораторна робота №1





Вступ.

Лабораторні роботи з дисципліни «Флотаційні методи збагачення» виконуються студентами у 7-му семестрі і служать для закріплення лекційного матеріалу. На лабораторний практикум учбовим планом передбачено 34 години.

Роботи виконуються підгруппами, які за вказівкою викладача розділяються на бригади. Звіт по роботі представляється кожним студентом індивідуально.

До кожної роботи студент готується самостійно. На початку занять викладач проводе опитування по поточній роботі, приймає звіт по попередній і допускає до роботи тільки підготовленого студента. Кожен студент повинен мати робочий зошит, в який він замальовує ескізи апаратів, схеми та записує результати дослідів. Після закінчення роботи студент показує зошит викладачу для перевірки.

Звіт по роботі повинен мати наступний зміст:

1.Мета роботи; 2. Опис ходу досліду; 3. Ескізи апаратів; схеми установок та дослідів; 4.Таблиці результатів дослідів; 5. Висновки по роботі.

Не допускаться розміщення у звітах ксерокопії апаратів та установок. По роботі тривалістю 4 год.- один загальний звіт. Звіти оформлюються на окремих аркушах паперу формата А4. Титульний аркуш приведено на попередній сторінці.

Правила безпеки при роботі у лабораторії:

1. Перед початком робіт у лабораторії студент зобов'язаний ознайомитись з правилами техніки безпеки та їх виконанням.

2. Роботи виконуються бригадами по 2-4 студента на точно визначеному місці у відповідності з інструкцією до лабораторної роботи. Забороняється вмикати установки та прилади, до яких дана робота не має відношення.

3. При виникненні під час виконання роботи нещасного випадку, кожний студент, який знаходиться поруч, повинен надати першу медичну допомогу і терміново повідомити про випадок викладача, який веде заняття.

4. Для виконання робіт студент повинен мати спецодяг (халат, куртку). Всі ґудзики ретельно застібнуті, волосся прибране.

5. Живильна напруга в лабораторії 380 В та 220 В, тому дотик до струмопровідних частин, які знаходяться під напругою, є небезпечним. Подачу напруги на рабочі місця від РП здійснює викладач.

6. Перед включенням установок та приладів студент зобов'язаний ознайомитись з інструкцією до лабораторної роботи, переконатися у справності устаткування, огороджень та пускової апаратури і здійснювати їх включення з дозволу викладача, який веде заняття.

7. Сушка продуктів флотаційних дослідів здійснюється у лабораторії у спеціальній шафі. Забороняється користуватись відкритими нагрівальними приладами.

8. При роботі з реагентами необхідно пам'ятати, що деякі з них отруйні і при потрапленні на шкіру чи слизову оболонку викликають опіки. Уражене місце при роботі з фенолами, дітіофосфатами необхідно старанно промити водою, а при роботі з кислотами та лугами необхідно ще зробити примочку: з 5%-ного розчину соди (при опіку кислотами) чи з 5%- ного розчину оцтової або борної кислоти (при опіку лугами); слід остерігатися попадання розчину сірчаної кислоти на шкіру, бо вона руйнує тканину, викликає опіки.

9. Після закінчення лабораторної роботи студенти кожної бригади зобов'язані навести порядок на своєму робочому місці (вимити флотомашину, стіл, посуд).

10. Студент у адміністративному порядку несе персональну відповідальність за невиконання правил безпеки, а у випадку псування приладів також і матеріальну відповідальність.


Лабораторна робота №1







Дата добавления: 2015-10-12; просмотров: 369. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!




Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...


Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...


Обзор компонентов Multisim Компоненты – это основа любой схемы, это все элементы, из которых она состоит. Multisim оперирует с двумя категориями...


Композиция из абстрактных геометрических фигур Данная композиция состоит из линий, штриховки, абстрактных геометрических форм...

Условия, необходимые для появления жизни История жизни и история Земли неотделимы друг от друга, так как именно в процессах развития нашей планеты как космического тела закладывались определенные физические и химические условия, необходимые для появления и развития жизни...

Метод архитекторов Этот метод является наиболее часто используемым и может применяться в трех модификациях: способ с двумя точками схода, способ с одной точкой схода, способ вертикальной плоскости и опущенного плана...

Примеры задач для самостоятельного решения. 1.Спрос и предложение на обеды в студенческой столовой описываются уравнениями: QD = 2400 – 100P; QS = 1000 + 250P   1.Спрос и предложение на обеды в студенческой столовой описываются уравнениями: QD = 2400 – 100P; QS = 1000 + 250P...

Способы тактических действий при проведении специальных операций Специальные операции проводятся с применением следующих основных тактических способов действий: охрана...

Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час Искусство подбора персонала. Как оценить человека за час...

Этапы творческого процесса в изобразительной деятельности По мнению многих авторов, возникновение творческого начала в детской художественной практике носит такой же поэтапный характер, как и процесс творчества у мастеров искусства...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2025 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия