ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
1. Волькенау И.М., Зейлигер А.Н., Хабачев Л.Д. Экономика формирования электроэнергетических систем. -М.:Энергия, 1981. -320 с. 2. Справочник по проектированию электроэнергетических систем./ Под ред. С.С. Рокотяна и И.М. Шапиро. -М.:Энергоатомиздат. 1985. -352 с. 3. Арзамасцев Д.А. и др. Модели оптимизации развития энергосистем. -М.:Высшая школа. 1987. -272 с. 4. Хлебников В.К. Модели оптимизации развития энергосистем. Учебное пособие. Новочеркасск, изд. НПИ, 1986. -96 с. 5. Салливан Р. Проектирование развития электроэнергетических систем. -М.:Энергоатомиздат. 1982. -316 с.
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ
до виконання курсової роботи з курсу "УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМИ ПРОЕКТАМИ" на тему "Техніко-економічне обгрунтування проекту будівництва хлібозаводу (міні-пекарні, кондитерського цеху)потужністю …. т/добу"
для студентів, які навчаються за учбовими планами напряму підготовки 7.051701
денної та заочної форм навчання
Одеса ОНАХТ 2014 Методичні вказівки до виконання курсової роботи з курсу «Управління інвестиційними проектами» на тему "Техніко-економічне обгрунтування проекту будівництва хлібозаводу (міні-пекарні, кондитерського цеху)потужністю …. т/добу" / Укладачі: Л.П. Попов, Л.Е.Леонова, О. М. Голодонюк - Одеса: ОНАХТ, 2014.
При розробці методичних вказівок використані Методичні вказівки до виконання курсової роботи з курсу "Аналіз інвестиційних проектів розвитку підприємств галузі" на тему "Техніко-економічне обгрунтування проекту реконструкції млина" / Укладач Л.П.Попов. - Одеса: ОНАХТ, 2012.
Укладачі: Л.П Попов, доц. Л.Е.Леонова, ас. О.М. Голодонюк, ас.
Затверджено на засіданні кафедри менеджменту та логістики, протокол № від 2014 року
Відповідальний за випуск зав. кафедрою менеджменту та логістики І.І. Савенко, д.е.н., проф..
ЗМІСТ
МЕТА ТА ЗАВДАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
При підготовці спеціалістів (інженерів-технологів) передбачається поглиблене вивчення питань з інвестиційної діяльності підприємства з дисципліни "Управління інвестиційними проектами". Знання, отримані при вивченні даної дисципліни, використовуються при виконанні студентами дипломного проекту, в якому значне місце відводиться техніко-економічному обгрунтуванню проекту (передбачених в ньому заходів та інвестицій). Дана курсова робота спрямована на підготовку студентів до виконання всього комплексу робіт щодо техніко-економічного обгрунтування дипломного проекту. В курсовій роботі передбачається виконання техніко-економічного обгрунтування доцільності і ефективності будівництва підприємства (хлібозаводу, міні-пекарені, кондитерського цеху та інш.). Порядок і вимоги до виконання курсової роботи наведені у розділі 1
1. ПОРЯДОК І ВИМОГИ ДО ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
1.1 Вибір варіанта курсової роботи і порядок отримання завдання та вихідних даних.
Курсову роботу по даній дисципліні студенти виконують по даних курсового проекту, яку виконують на технологічній кафедрі. Ці дані у курсовий роботі по технології оформлені у виді таблиць, наведених у додатках А,Б для хлібопекарського виробництва і Додатки В,Г,Д для кондитерського виробництва. Заповнені Додатки А,Б (В,Г.Д) студенти повинні докласти у курсову роботу. На підставі цього завдання викладач-консультант від кафедри менеджменту та логістики видає завдання на виконання курсової роботи Завдання і вихідні дані до курсової роботи видаються студентам на другому тижні з початку семестру. Загальні дані для усіх студентів беруться з методичних вказівок у тому місці, де за наведеною методикою їх використовують безпосередньо при виконанні курсової роботи. До таких даних відносяться: - тарифи на електроенергію, воду, ціни на паливо, норми витрат матеріальних ресурсів тощо. Зразок виконання курсової роботи знаходиться у методичному кабінеті кафедри менеджменту та логістики.
1.2 Порядок оформлення курсової роботи
Завдання на виконання курсової роботи студент оформляє на бланку встановленого зразка, підписує його і подає на підпис викладачу в перший тиждень після отримання вихідних даних. У завданні наводять графік виконання курсової роботи. Під час виконання курсової роботи слід керуватися нижченаведеним. Порядок комплектації матеріалу: титульний лист (додато), завдання, зміст, вступ, розділи 1 - 5, висновки, список літератури. Оформлення роботи здійснюється на стандартних аркушах формату 203´288 без рамок, але з полями: ліворуч - 25 мм, праворуч - 10 мм, зверху - 25 мм, знизу - 20 мм. Сторінки нумеруються починаючи з "Вступу". Але першою сторінкою є титульний лист. Слово "розділ" не пишеться, але розділи нумеруються: 1,2,3.... У розділах можуть бути підрозділи. Підрозділи мають двоіндексні номери: перший індекс - номер розділу, другий індекс - номер підрозділу у розділі. Всередині підрозділів можуть бути пункти і підпункти з три- і чотири- індексними номерами. Розділи, підрозділи, пункти і підпункти повинні мати назву. На початку кожного розділу обов'язково наводиться його зміст. Таблиці повинні мати номер та назву і бути розташовані відразу за аркушем, на якому зроблено на них посилання. Таблиці слід супроводжувати відповідними поясненнями та розрахунками. У тексті та таблицях допускаються у невеликій кількості акуратні виправлення, підчищення, наклеювання. Номери сторінок у змісті, які показують місце початку розділів, повинні відповідати місцю знаходження розділів (сторінкам) у тексті. Інші особливості оформлення повинні відповідати вимогам ЕСКД.
1.3 Порядок захисту курсової роботи
Курсову роботу подають викладачу на перевірку у строки, які встановлені графіком. Якщо при перевірці будуть визначені принципові помилки, роботу повертають на доробку із зауваженнями і рекомендаціями до виправлення помилок. Якщо курсову роботу оцінюють позитивно, студента інформують про це надписом на титулі курсової "До захисту" з вказівкою про строк і місце захисту роботи. При цьому на звороті титульного листа викладаються основні зауваження до роботи та виставляється оцінка за грамотність і самостійність виконання та якість оформлення роботи від 60 до 100 балів. Студенти денної форми навчання захищають курсову роботу до початку сесії у відповідності з графіком виконання роботи. Студенти заочної форми навчання захищають курсову роботу у період сесії у встановлений для захисту час, згідно розкладу. При захисті курсової роботи студент може отримати від 30 до 50 балів Зарахування курсової роботи відбувається, якщо сумарна оцінка за виконання та захист курсової роботи дорівнює від 90 до 150 балів. На титульній сторінці захищеної курсової роботи робиться надпис «Захищено», виставляється оцінка, вказується дата та наводиться підпис викладача.
2. ЗМІСТ І СТРУКТУРА КУРСОВОЇ РОБОТИ
Курсова робота складається з таких розділів: Вступ 1. Маркетингове дослідження 2. Інвестиційні витрати, попередня оцінка економічної доцільності будівництва підприємства та джерела інвестицій 3. Чисельність працівників та фонд оплати праці 4. Собівартість продукції, прибуток та рентабельність 5. Фінансова та економічна оцінка проекту Висновки Список літератури
Вступ У Вступі треба розглянути питання актуальності інвестиційної діяльності у хлібопекарської (кондитерської) промисловості, стан і розвиток цієї галузі, У кінці вступу наводять завдання та мету проектування, вихідні дані, склад розрахунків та показників, які необхідно визначити.
|