Методичні вказівки
По виконанню та оформленню дипломних робіт студентами Факультету ветеринарної медицини
Луганський національний Аграрний університет Луганськ-2008
УДК 619: 378.1.141.144/146
Методичні вказівки розробили та підготували до видання професор Іздепський В.Й., доценти Руденко А.Ф., Доценко В.О., Бублик В.М., Тресницкий С.М., Шарандак В.І., Руденко П.А., Кот В.С., Сосницький О.І., Замазій А.О., Санін О.Г., Кузнєцов О.Д., Сімонович В. М., Болоташвили З.У., Руденко А.А., Тресницька В.А.
Викладено методичні вказівки по виконанню і оформленню дипломних робіт студентами факультету ветеринарної медицини.
Розглянуто і схвалено методичною комісією факультету ветеринарної медицини (протокол № 1 від 18 вересня 2008 року).
Відповідальний за випуск: доцент Тресницький С.М.
Рецензенти: - доцент кафедри фізіології і внутрішніх хвороб тварин С.Ю. Знагован; - доцент кафедри епізоотології, пат анатомії і судової ветеринарії С.О. Акулов.
Зміст
1. Вступ 4 2. Вибір і закріплення теми дипломної роботи 4 3. План і структура дипломної роботи 8 4. Зміст і оформлення дипломної роботи 9 1. Реферат 9 2. Вступ 10 3. Огляд літератури 10 4. Власні дослідження 10 4.1. Мета і завдання 10 4.2. Матеріали і методика роботи 10 4.3. Характеристика тваринництва господарства (району, області) 13 4.4. Результати досліджень 13 4.5. Економіка і організація ветеринарної справи 13 4.6. Обговорення одержаних результатів 21 5. Охорона праці і техніка безпеки 21 5.1. Загальні вимоги 21 5.2. Організація охорони праці у господарстві 22 5.3. Безпека проведення ветеринарно-санітарних заходів у тваринництві 22 6. Висновки і пропозиції 22 7. Список використаної літератури 23 8. Додатки до дипломної роботи 23 5. Захист дипломної роботи 23 6. Додатки 25 7. Список використаної літератури 35 Вступ.
Головним завданням лікаря ветеринарної медицини є розробка і реалізація ефективної системи ветеринарно-профілактичних і протиепізоотичних заходів, збереження епізоотичного благополуччя тваринницьких ферм, охорона населення від виникнення масових інфекцій, виключення загрози спустошувальних епізоотій. Для виконання цієї задачі необхідні фахівці, які, опираючись на сучасні досягнення науки і передового досвіду, вміло застосовують їх у своїй роботі. В процесі підготовки лікарів ветеринарної медицини, які відповідають високим вимогам, дуже важливо розвивати у них здібності до самостійної творчої роботи науково-дослідницького характеру. Залучення студентів старших курсів до виконання наукових досліджень кафедр і проблемних лабораторій, до активної участі в проведенні діагностичних досліджень і лікувально-профілактичних заходів у період проходження виробничої практики дає можливість зібрати фактичний матеріал для написання і оформлення дипломної роботи. Виконання дипломної роботи є одним із методів виховання у випускників творчого і комплексного підходу до вирішування спеціальних питань на базі поглибленого вивчення теоретичних основ клінічних дисциплін.
|