Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Захист дипломної роботи
Подана до захисту дипломна робота по оформленню і змісту повинна відповідати вимогам, які викладені в цих методичних вказівках. Вона повинна бути ретельно відредагована і не мати помилок. Титульні листи повинні бути оформлені по спеціальній формі (додаток 1 і 2), в змісті зазначають сторінки по кожній главі, розділі, підрозділі. Дипломна робота повинна бути зброшурована, підписана автором, науковим керівником, мати рецензію рецензента, а в деяких випадках і рецензію з господарства.

На першій сторінці обкладинки наклеюють етикетку розміром 160x100 мм, на якій пишуть назву документа (дипломна робота), назву теми, прізвище, ім'я та по батькові студента-дипломника і рік розроблення документа.

Якщо обкладинка з білого паперу, то етикетку не роблять, а необхідні дані пишуть безпосередньо на матеріалі обкладинки.

Перед захистом розпорядженням деканату дипломні роботи направляють на суміжні кафедри для рецензування. Рецензент ретельно вивчає дипломну роботу і надані документи і пише рецензію, в якій характеризує позитивні і негативні сторони, відповідність, використання нових методик і обладнання, теоретичне і практичне значення вивчаємої проблеми, цінність висновків і пропозицій для виробництва, економічну ефективність від впровадження розробок.

Дипломник готує доповідь, у якій відображає основні результати досліджень, висновки і пропозиції, ілюстровану 3—5 таблицями з економічними показниками, розраховану на 10-15 хвилин часу. Захист дипломної роботи є звітом дипломника перед членами ДЕК, що зобов’язує його тривало і ретельно готуватися і володіти текстом у доскональності, провести її на високому науково-теоретичному рівні, показати свої теоретичні і практичні знання, здібності організатора, новатора і, дослідника. Після доповіді на засіданні Державної екзаменаційної комісії дипломнику члени ДЕК задають питання по змісту дипломної роботи і матеріалу суміжних дисциплін. Дипломник дає вичерпні відповіді на зауваження рецензента. Потім надається слово керівнику і членам комісії. Оцінку виставляють на закритому засіданні ДЕК.

У заключному слові дипломнику надається можливість висловити вдячність голові, членам ДЕК, керівнику теми, спеціалістам господарства, усім присутнім за надану допомогу в виконанні дипломної роботи.


Додатки

Додаток 1

Міністерство аграрної політики України

Луганський національний аграрний університет

Факультет ветеринарної медицини

Спеціальність 7.130501 – „Ветеринарна медицина”

 Дата добавления: 2014-12-06; просмотров: 437. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия