Література. 1. Яценко Т. С. Психологічні основи групової психокорекції
Основна література 1. Яценко Т. С. Психологічні основи групової психокорекції. Навч. посібник. – К.: Либідь, 1996. -264 с. 2. Яценко Т.С. Основи глибинної психокорекції: феноменологія, теорія і практика: Навч. Посіб. – К.: Вща шк., 2006. – 382 с.: іл. Додаткова література 1. Кузікова С.Б. Теорія і практика вікової психокорекції: Навч. Посібник. – Суми: ВТД «Університетська книга», 2006. – 384 с.
Завдання до підсумкової модульної роботи 6 Умовою допуску до ПМР є проходження перевірки рівня засвоєння знань з теми, яка виносилася на самостійне опрацювання.
І. Тестові завдання (4 завдання, за правильне виконання завдання – 5 балів). Максимальна кількість балів – 20. ІІ. Теоретичні завдання (оцінюються від 0 до 30 балів). Максимальна кількість балів – 30.
ІІІ. Професійно-орієнтоване завдання (оцінюються від 0 до 50 балів). Максимальна кількість балів – 50. Модуль 7 ТЕОРЕТИЧНІ МОДЕЛІ ПСИХОКОРЕКЦІЙНОЇ ПРАКТИКИ
Практичне заняття №7, лабораторні заняття №25-28
Умови автоматичного одержання оцінки за модуль: § відвідати 4 заняття (з 5 занять); § одержати 5 оцінок (з 7 можливих, 1 оцінка за перевірку рівня засвоєння знань з теми, яка виносилася на самостійне опрацювання, є обов’язковою). Обов’язкові види робіт: § опрацювати питання з плану практичного заняття; § опрацювати основні поняття; § пройти перевірку рівня засвоєння знань з теми, яка виносилася на самостійне опрацювання, на індивідуальній консультації у викладача.
Види робіт на вибір: § реферат (готує один студент з академічної групи).
|