Завдання до підсумкової модульної роботи 4
Умовою допуску до ПМР є проходження перевірки рівня засвоєння знань з теми, яка виносилася на самостійне опрацювання.
І. Тестові завдання (4 завдання, за правильне виконання завдання – 5 балів). Максимальна кількість балів – 20. ІІ. Теоретичні завдання (оцінюються від 0 до 30 балів). Максимальна кількість балів – 30.
1. Психодинамічний підхід до психокорекції 2. Класичні теорії глибинної психології 3. Сучасні теорії глибинної психології 4. Модель внутрішньої динаміки психіки 5. Ефективність психокорекційної роботи АСПН 6. Особливості роботи АСПН 7. Феномен групової динаміки в АСПН 8. Прийоми, що використовуються в роботі АСПН 9. Феномен супервізії в практичній психології 10. Супервізія як умова становлення професіоналізму практичного психолога
ІІІ. Професійно-орієнтоване завдання (оцінюються від 0 до 50 балів). Максимальна кількість балів – 50.
Модуль 5 ГРУПОВА ДИНАМІКА ЯК ЧИННИК ПСИХОКОРЕКЦІЇ
Практичне заняття №5, лабораторні заняття №17-20
Умови автоматичного одержання оцінки за модуль: § відвідати 4 заняття (з 5 занять); § одержати 5 оцінок (з 7 можливих, 1 оцінка за перевірку рівня засвоєння знань з теми, яка виносилася на самостійне опрацювання, є обов’язковою). Обов’язкові види робіт: § опрацювати питання з плану практичного заняття; § опрацювати основні поняття; § пройти перевірку рівня засвоєння знань з теми, яка виносилася на самостійне опрацювання, на індивідуальній консультації у викладача.
Види робіт на вибір: § реферат (готує один студент з академічної групи). Лекційний курс Тема 9. Ефективність групового психокорекційного процесу 1. Поняття про ефективність групового психокорекційного процесу
Практичні заняття
ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ № 5
Тема 9: Результативність групового психокорекційного процесу 1. Ознаки інтеграції і дезінтеграції групи. 2. Фактори, що сприяють інтеграції групи. 3. Стадії формування групи. 4.Роль групової динаміки у процесі діагностики в АСПН. 5.Результативність групового психокорекційного процесу.
|