Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Яким чином і ким має бути розглянута справа про адміністративне правопорушення і накладене стягнення?
Задача 8.

Державною лісовою охороною в Сумській області перевірено Державне підприємство "Охтирське лісове господарство" на предмет дотримання норм природоохоронного законодавства.

Відповідно до плану проведення санітарно-оздоровчих заходів у лісах ДП "Охтирське лісове господарство" заплановано проведення вибіркових санітарних рубок.

Вирубка проводилась без попереднього погодження плану вирубки з органами Мінприроди України. Крім того, в актах обстеження не вказано терміновість вирубки, технологію проведення робіт, способи та методи лісовідновлення тощо.

На території лісництва заготовлена деревина залишається в місцях рубок та не вживаються заходи до запобігання заселенню деревини шкідниками.

На підставі встановлених порушень Державна лісова охорона в Сумській області звернулася до суду з позовною заявою про стягнення з ДП шкоди, завданої лісовому господарству.

 

Визначте види правовідносин, які виникли.

Які порушення екологічного законодавства були допущені?

Проаналізуйте чинне лісове законодавство на предмет необхідності його змін та доповнень в частині повноважень Державної лісової охорони щодо контролю за використанням і охороною лісів. Якщо така необхідність є, запропонуйте які саме зміни і доповнення доцільно внести?

Яке рішення повинен прийняти суд? Вирішіть справу.

Задача 9.

Під час проведення перевірки комунального підприємства "Миронівський лісгосп" щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства встановлено, що виробнича діяльність підприємства здійснюється з порушенням вимог природоохоронного законодавства, а саме:

- пошкоджено дерева до ступеня припинення росту, незаконно зрізані 150 дерев за межами лісосіки;

- порушуються правила пожежної безпеки в лісах;

- під час перевірки зафіксовано факт складування піску та гравію для ремонту доріг і будівельних матеріалів на площі 0,53 га на землях лісогосподарського призначення.

За результатами перевірки до адміністративної відповідальності притягнуто 9 осіб, загальна сума штрафів складає понад 8 тис. гривень.

Особи, притягнені до адміністративної відповідальності, оскаржили таке притягнення до суду.

 

Визначіть види правовідносин, що виникли.

Які особливості обрахування шкоди, заподіяної лісовому господарству?

Проаналізуйте чинне лісове законодавство на предмет необхідності його змін та доповнень в частині порядку обрахування шкоди, заподіяної лісовому господарству. Якщо така необхідність є, запропонуйте які саме зміни і доповнення доцільно внести.

Вирішіть справу.

 Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 251. Нарушение авторских прав

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2017 год . (0.005 сек.) русская версия | украинская версия