Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Задача 3. Мешканець м. Нікополя Єщенко А
Мешканець м. Нікополя Єщенко А. домовився із Кустанайським державним заповідником (Казахстан) про придбання двох ведмежат з метою їх подальшого розведення в Україні на дачі Єщенка А.

Для реалізації ідеї розведення тварин Єщенко А. звернувся до управління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області із клопотанням про надання йому дозволу на ввезення тварин в Україну і їх подальше розведення. За наслідками розгляду заяви Єщенку А. було повідомлено, що дозвіл на ввезення тварин в Україну йому не може бути надано через відсутність нормативно визначеного порядку надання такого дозволу. Що ж стосується дозволу на розведення тварин, то Єщенко А. повинен попередньо погодити отримання такого дозволу із ветеринарною службою.

Не погоджуючись із такою відповіддю, Єщенко А. оскаржив її до Мінприроди України.

 

Визначте види правовідносин, які виникли.

Який порядок видачі дозволів на спеціальне використання об’єктів тваринного світу передбачений чинним законодавством?

Проаналізуйте чинне фауністичне законодавство на предмет необхідності його змін та доповнень у частині регулювання процедури ввезення на територію України та розведення диких тварин на такій території приватними особами. Якщо така необхідність є, вкажіть які саме зміни і доповнення слід внести?

Яку позицію повинно зайняти Мінприроди України?

Надайте правову оцінку позиції Єщенка А.

Вирішити справу.

Задача 4.

Під час проведення перевірки дотримання вимог чинного законодавства інспектором Державної інспекції охорони, відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства (далі – Держрибінспекція) виявлено, що мешканець м. Берислава Гусєв Р. здавав для реалізації свіжу рибу продавцям на місцевому ринку, не маючи будь-яких документів на підтвердження законності вилову такої риби. Як пояснив Гусєв Р., торгівля рибою не є його основним заняттям, вилов здійснено ним в порядку загального природокористування, на яке не вимагається ніяких дозволів.

Інспектор разом із працівниками міліції вилучили у Гусєва Р. рибу та наклали на нього штраф в розмірі 750 грн.

Не погоджуючись із наведеним, Гусєв Р. оскаржив дії інспектора та працівників міліції до суду.

Визначте види правовідносин, які виникли.

Які документи повинен був мати Гусєв Р. для торгівлі рибою?

Проаналізуйте чинне фауністичне законодавство на предмет необхідності його змін та доповнень в частині регулювання процедури вилову риби для її подальшої реалізації. Якщо така необхідність є, вкажіть які саме зміни і доповнення варто внести?Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 297. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия