Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Створення та використання функцій користувача в MS Excel та в MS Access
Алгоритм створення функцій користувача:

1. Викликати вікно редактора коду VBA, виконавши команду Сервіс / Макрос / Редактор Visual Basic або натиснути Alt+F11.

2. Виконати команду меню редактора Insert / Module (Вставка / Модуля).

3. Далі виконати команду Insert / Procedure (Вставка /Процедура). У діалоговому вікні Add Procedure, що відкрилося, ввести ім'я функції (наприклад, СУММА5) і встановити перемикачі: Type (тип) – в положення Function (функція); Scope (Область визначення) - в положення Public (Загальна- Общая) і клацнути ОК.( Ім’я повинно починатися з букви, містити не більше 225 символів, не містити пропусків і розділових знаків, містити тільки букви і цифри або знак підкреслювання, у іменах не можна використовувати зарезервовані слова VBA)

Рис. 128

4. У вікні редагування з'явиться заготівка функції: заголовок - Public Function СУММА5() і закінчення - End Function, між якими треба помістити код тіла функції.

Рис. 129

5. Далі вводимо список параметрів функції, наприклад, в дужках указуємо (x, у, z, i, j), тип даних (для точних розрахунків) і тип значення, що повертається функцією (у даному прикладі не вводитимемо). Крім того, вводимо тіло функції, наприклад, СУММА5 = x + у + z + i + j. У результаті отримаємо наступний текст програми:

Public Function СУММА5(x, у, z, i, j)

СУММА5 = x + у + z + i + j

End Function

6. Повертаємося у вікно додатку Excel, в якому, наприклад, нам необхідно виконати обчислення суми п'яти значень.

7. Виконуємо "Вставка / Функція" і у вікні майстра функцій, що відкрилося, вибираємо категорію «Визначені користувачем» («Определенные пользователем»), а у вікні «Виберіть функцію» виділяємо СУММА5 і клацаємо по кнопці ОК.

Рис.130

8. Далі вибираємо клітинки із значеннями і клацаємо ОК. Отримуємо наступний результат.

Рис.131Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 3855. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия