Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Способи подолання підрозділами зон (районів) забруднення
Способи подолання підрозділами зон (районів) забруднення залежать від виду і ступеня забруднення і руйнування, характеру завдання, що виконується, а також від умов місцевості. У всіх випадках способи подолання повинні забезпечувати виконання поставленого завдання, мінімальне опромінення і забруднення особового складу. Потрібно цілеспрямовано обходити зони (райони) забруднення всім складом підрозділів або частиною їх по розвіданих маршрутах.

Основними способами подолання зон радіаційного забруднення є рух через зону без зупинки, не очікуючи спаду рівня радіації, і рух через зону після спаду високих рівнів радіації. Долати зони радіаційного забруднення можна, враховуючи вказані методи.

Подолання зони радіаційного забруднення повинно здійснюватись за маршрутами (напрямками), які забезпечують найменше опромінення особового складу. На чолі колон повинні бути підрозділи, техніка яких захищена від іонізуючих випромінювань.

Подолання зони після спаду високих рівнів радіації здійснюється в умовах, коли очікування його не веде до зриву виконання поставленого завдання. В період очікування військами спаду рівнів радіації розвідувальні групи, передові загони, а при необхідності окремі підрозділи родів військ і спеціальних військ можуть перекидатись через зону забруднення на гелікоптерах і літаках.

Подолання військами зон забруднення при підриві ядерно-мінних загороджень проводиться як правило, в напрямках з найменшим рівнем радіації або після спаду високих рівнів радіації в обхід завалів, воронок, пожеж і т.д.

Райони хімічного і бактеріального (біологічного забруднення) повинні по можливості обходитись при неможливості обходу, подолання їх здійснюється без змін в побудові підрозділів за маршрутами, які забезпечують найменше забруднення (дороги з покриттям, колонні шляхи із вологим ґрунтом і з меншою рослинністю).

По забрудненій місцевості колона повинна рухатись із збільшеними дистанціями між машинами, без зупинок і обгону, щоб виключалось або значно зменшувалось запилення їдучих позаду машин. Якщо машина зупинилась на забрудненій місцевості, то її об’їжджають з підвітряного боку. У випадку несправності машини і неможливості її буксирування особовий склад пересідає на інший транспортний засіб.

При русі через ліс необхідно застосувати заходи, які оберігають особовий склад від попадання на нього радіаційної пилюки і крапель отруйних речовин з дерев.
Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 1005. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2021 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия