Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

У межах населених пунктів
Мета заняття: ознайомитися з вимогами нормативно-законодавчої бази щодо обчислення розміру шкоди, заподіяної зеленим насадженням; набуття навиків у прак­тичному застосуванні такс для обчислення розміру шкоди, запо­діяної зеленим насадженням та іншим об’єктам у межах міст та населе­них пунктів.

Матеріали: Постанова Кабінету Міністрів України № 559 „Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної підприємствами, установами, організаціями та громадянами зеленим насадженням у межах міст та інших населених пунктів”, навчальні посібники.

Хід роботи.

1. Розглянути нормативні документи щодо обчислення розміру шкоди, заподіяної зеленим насадженням.

2. Ознайомитися з таксами для обчислення розміру шкоди заподіяної деревам та чагарникам, газонам, квітникам.

3. Ознайомитися з таксами для обчислення розміру шкоди, заподіяної внаслі­док використання не за призначенням парків, скверів, гідро­парків та інших озеленених ділянок у містах і населених пунктах.

Звіт про роботурозрахувати розмір збитків, заподіяних малим при­ватним підприємством унаслідок самовільного будівництва тор­гової палатки в парку, в результаті чого знищено (самовільно зрубано) 7 дерев діаметром відповідно: 20 см – 4 шт. (дуб червоний); 30 см – 2 шт. (модрина); 58 см – 1 шт; знищено 6 кущів троянд; знищено 46 м² лугових газонів; пошкоджено 54 м² лугових газонів; влаштоване сміттєзвалищє на площі 12 м².

 

Запитання для самоконтролю

1. Які існують такси для обчислення розміру шкоди, заподіяної зеленим насадженням та іншим об’єктам озеленення загального використання в межах населених пунктів унаслідок знищення або пошкодження?

2. За якою таксою обчислюють розмір стягнення за знищення або пошкодження до ступеня припинення росту дерев і чагарників декоративних та цінних порід?

3. Який розмір стягнення встановлено у разі привласнення буреломних, вітровальних і зрубаних дерев?

4. У яких випадках такса для обчислення розміру стягнення збільшується у чотири рази?

5. Які розміри такс застосовують для обчислення розміру шкоди, заподіяної підприємствами, установами, організаціями та громадянами, зеленим насадженням та іншим об’єктам озеленення загального використання в межах населених пунктів унаслідок знищення або пошкодження газонів і квітників?

6. За які види порушень встановлені такси для обчислення розміру шкоди, заподіяної підприємствами, організаціями та громадянами паркам, скверам, гідропаркам, іншим об’єктам озеленення загального використання в межах населених пунктів?

 Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 828. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2021 год . (0.002 сек.) русская версия | украинская версия