Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Порядок видалення дерев, чагарників, газонів і квітників у містах
 

Даний порядок визначає процедуру видалення зелених насаджень з території населеного пункту: дерев, чагарників, газонів і квітників.

Видалення зелених насадженьздійснюється у разі:

– реалізації генерального плану розвитку населеного пункту;

– реконструкції або капітального ремонту об’єкта благоустрою;

– знесення аварійних, сухостійних і фаутних дерев, а також самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більш як 5 см;

– ліквідації аварійної ситуації на інженерних мережах населеного пункту;

– відновлення світлового режиму в житловому приміщенні, що затіняється деревами;

– проведення ремонтних або експлуатаційних робіт в охоронній зоні повітряних ліній електропередачі, на трансформаторній підстанції і розподільному пункті системи енергопостачання, мережі водо-, теплопостачання та водовідведення, телекомунікаційній і кабельній електромережі;

– досягнення деревом вікової межі;

– провадження господарської діяльності на території розсадників з вирощування декоративних дерев та чагарників;

– ліквідації наслідків стихійного лиха, аварійної або надзвичайної ситуації.

Видалення зелених насаджень на території населеного пункту здійснюється за рішенням виконавчого органу міської, селищної, сільської ради. Підставою для ухвалення рішення компетентним органом є заява юридичної чи фізичної особи про видалення зелених насаджень. Компетентний орган протягом трьох днів після надходження заяви затверджує склад відповідної комісії. До складу комісії включають представників заявника, власника земельної ділянки (користувача), компетентного органу, а також інших заінтересованих організацій. Комісія у п’ятиденний строк після її затвердження визначає стан зелених насаджень, розташованих на земельній ділянці, і складає акт обстеження тих насаджень, що підлягають видаленню.

Акт складається у чотирьох примірниках і подається на погодження з територіальним органом Міністерства охорони навколишнього природного середовища у триденний строк. Три примірники погодженого акта повертається комісії, по одному з яких передається власнику або користувачу земельної ділянки і заявнику.

Голова комісії готує в триденний строк проект рішення компетентного органу про видалення зелених насаджень, в якому зазначаються дані про кількість зелених насаджень, що підлягають видаленню і що залишаються на земельній ділянці.

Компетентний орган у тижневий строк після надходження зазначеного проекту ухвалює рішення про видалення зелених насаджень і наступного дня видає заявнику його копію для оплати відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Ордер на видалення зелених насаджень компетентний орган видає не пізніше наступного робочого дня після подання заявником документа про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Сплата відновної вартості зелених насаджень не проводиться у разі:

– реконструкції або капітального ремонту об’єкта благоустрою;

– знесення аварійних, сухостійних і фаутних дерев, а також самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більш як 5 см;

– ліквідації аварійної ситуації на інженерних мережах населеного пункту;

– відновлення світлового режиму в житловому приміщенні, що затіняється деревами;

– проведення ремонтних та експлуатаційних робіт в охоронній зоні повітряних ліній електропередачі, на трансформаторній підстанції і розподільному пункті системи енергопостачання, мережі водо-, теплопостачання та водовідведення, телекомунікаційній і кабельній електромережах;

– досягнення деревом вікової межі;

– здійснення господарської діяльності на території розсадників з вирощування декоративних дерев та кущів;

– ліквідації наслідків стихійного лиха, аварійної та надзвичайної ситуації.

Видалення аварійних, сухостійних і фаутних дерев на об’єкті благоустрою здійснює балансоутримувач на підставі акта обстеження зелених насаджень.

У процесі ліквідації наслідків стихійного лиха, аварійної та надзвичайної ситуації, а також у разі, коли стан зелених насаджень загрожує життю, здоров’ю чи майну громадян, видалення зелених насаджень здійснюється негайно з подальшим оформленням акта обстеження.

Видалення зелених насаджень з території меморіального комплексу або кладовища здійснюється за рішенням балансоутримувача без сплати їх відновної вартості.

Відновна вартість зелених насаджень, розташованих на земельній ділянці, що відведена в установленому порядку фізичній або юридичній особі, сплачується під час передачі такої ділянки у власність відповідної особи.Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 782. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2021 год . (0.002 сек.) русская версия | украинская версия