Тестовий контроль
1. Оплата засновниками публічного акціонерного товариства повної вартості акцій повинна передувати: а) затвердженню установчими зборами результатів приватного розміщення акцій; б) затвердженню установчими зборами результатів публічного розміщення акцій; в) прийняття зборами засновників рішення про створення г) упродовж першого року існування товариства.
2. Максимальний строк формування статутного капіталу дорівнює 1 рік після державної реєстрації для: а) командитного, повного та приватного товариства; б) повного товариства, товариств з додатковою відповідальністю та з обмеженою відповідальністю; в) приватного товариства, товариств з додатковою відповідальністю та з обмеженою відповідальністю г) товариства з додатковою відповідальністю та товариства з обмеженою відповідальністю; д) командитного товариства, товариств з додатковою відповідальністю та з обмеженою відповідальністю;
3. Особа, що займається підприємницькою діяльністю, здійснюючи різні угоди з землею, будинками, будівлями, житловими і нежилими приміщеннями, тобто з нерухомим майном – це: а) дилер; б) брокер; в) ріелтер; г) маклер. 4. Суб’єкти господарювання бувають наступних видів: а) господарські організації - юридичні особи, створені відповідно до Цивільного кодексу України, державні, комунальні та інші підприємства, а також інші юридичні особи, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані в установленому законом порядку; б) громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані відповідно до закону як підприємці; в) філії, представництва, інші відокремлені підрозділи господарських організацій (структурні одиниці), утворені ними для здійснення господарської діяльності; г)вірні відповіді а) і б); д)вірні відповіді а) і в); е)всі відповіді вірні.
5. До господарських товариств відносяться: а) акціонерні товариства; б) ТДВ; в) командитні товариства; г) ТОВ; д) повні товариства; є) всі відповіді вірні; ж) вірні а), в), д).
6. Максимальна кількість учасників ТОВ може досягати: а) 200 осіб; б) 100 осіб; в) 50 осіб; г) 150 осіб.
7. Засновницьким документом командитного товариства є: а) засновницький договір; б) статут; в) реєстраційна картка; г) усі відповіді правильні.
8. Кількість учасників повного товариства: а) один і більше; б) чотири та більше; в) два і більше; г) п’ять.
9. Сукупний розмір часток вкладників не повинен перевищувати 50 відсотків майна товариства, зазначеного в засновницькому договорі, у: а) командитному товаристві; б) повному товаристві; в) приватному товаристві; г) усіх вищеперерахованих товариствах.
10. Учасник ТДВ може вийти з товариства: а) вільно, подавши заяву не менш, ніж за 3 місяці до виходу; б) вільно, подавши заяву не менш, ніж за 6 місяців до виходу; в) не може вийти з товариства; г) немає правильної відповіді.
11. Приватне акціонерне товариство набуває статусу юридичної особи: а) з моменту державної реєстрації; б) з моменту впровадження статуту; в) з моменту скликання установчих зборів; г) правильні відповіді а) та б). 12. Відповідальність учасників повного товариства характеризується наступним: а) за завдану шкоду і збитки учасник несе майнову та іншу встановлену законом відповідальність; б) учасник несе солідарну відповідальність за зобов'язаннями товариства усім своїм майном; в) учасник товариства несе відповідальність в межах свого вкладу; г) учасник повного товариства не несе ні якої відповідальності.
13. Фінансування акціонерного товариства може здійснюватися за рахунок: а) тезаврованого прибутку; б) надходження коштів від емісії акцій; в) банківські та комерційні позички; г) випуску цінних паперів; д) всі відповіді вірні; є) вірні б), в), г).
14. Для створення приватного акціонерного товариства мінімальний розмір статутного капіталу повинен бути не менше: а) 1250 МЗП; б) 1300 МЗП; в) 1450 МЗП; г) 1000 МЗП.
15. Який орган є найвищим в управлінні приватного АТ: а) управлінська комісія; б) загальні збори акціонерів; в) правління; г) комерційний директор. Встановити залежність:
|