Студопедия — Видалення стилю
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Видалення стилю






У процесі роботи можуть виникати проміжні стилі, які в кінці роботи потрібно видаляти. Для видалення стилю необхідно виділити його рядок і виконати команду Deleted Styles (Видалити стилі) або натиснути на кнопці Trash (Кошик) в нижній частині палітри.

Робота з графічними об'єктами

(Імпорт графічних файлів)

Як і текст, графічні файли в InDesign розміщуються у фреймах. Графічний фрейм визначає межу відображення графічного об'єкта, тобто служить межею кадру. Порожня рамка, в яку ще не розміщений графічний об'єкт, відображується перекресленою навхрест.

Відображення на екрані всіх фреймів з чіткими межами допомагає при верстці публікації, проте заважає при оцінці загального вигляду сторінки. Для того, щоб показати або приховати межі фреймів, використовується команда Show Frame Edges (Показати межі рамок) і Hide Frame Edges (Приховати межі рамок)) з меню View.

Для імпортування графіки, як і для імпортування тексту, використовується команда Place (Помістити) з меню File (Файл).

Імпортувати графіку можна декількома способами:

- Імпортування без попереднього створення фрейма. У цьому випадку потрібно переконатися, що документ не містить виділених об'єктів, інакше вони будуть замінені графікою, що імпортується. Для розташування зображення потрібно курсором натиснути в місці, де буде знаходитись верхній лівий кут зображення.

- Імпортування в існуючі фрейми (спосіб 1). У цьому випадку курсор треба встановити над об'єктом, в який планується помістити зображення (потрібно пам'ятати, що не у всякий фрейм можна помістити зображення). Після натиснення клавіші миші зображення розміщується в об'єкті, перетворюючи його на графічний фрейм.

- Імпортування в існуючі фрейми (спосіб 2). Потрібно виділити потрібний порожній фрейм або векторний об'єкт, і при імпорті програма автоматично розмістить зображення всередині виділеного об'єкта.

- Найпоширенішими форматами файлів, що імпортуються, є наступні:

- растрові зображення – pcx, bmp, tiff, psd, jpeg, gif;

- векторні зображення – png, eps, ai, pdf, dcs, wmf.

Вкладені і незалежні зображення

Зображення, що імпортується, може розміщуватися в документі як вкладене або як незалежне. Вкладене зображення розміщується в текстовому фреймі, незалежне займає окремий графічний фрейм.

Якщо зображення поміщається в публікацію при поточному інструменті Type, то його буде прив'язано до точки вставки. У цьому випадку зображення можна розглядати як символ тексту. При переміщенні текстового блоку або тексту всередині блоку, зображення також переміщається. Інші варіанти імпорту зображення не дають такої можливості, тобто при переміщенні тексту зображення залишається на місці.

Для того, щоб розмістити зображення як вкладене, необхідно перед переміщенням його в текст вибрати інструмент Type, встановити курсор в те місце тексту, до якого необхідно прив'язати зображення, і викликати діалог Place з меню File (Файл).

Незалежне зображення, що імпортується, знаходиться всередині графічного фрейма і тільки в його межах. Зони зображення, що знаходяться за межами фрейма, стають невидимими і називаються маскованими. З графічним фреймом і зображенням всередині нього можна виконувати будь-які операції трансформації, причому вони можуть виконуватися незалежно (окремо – з фреймом, окремо – із зображенням) або для обох об'єктів разом.

Трансформація зображень

Для будь-яких операцій трансформації об'єкт потрібно виділити. З урахуванням вище сказаного, слід зазначити, що виділити в даному випадку можна фрейм, зображення і зображення разом з фреймом. Для цього використовуються два інструменти – Selection і Direct Selection (див. лабораторну роботу № 1). Перший виділяє складові об'єкти (групи, фрейми і т.п.) цілком, другий – окремі об'єкти всередині складних.

Виділення фрейма разом з імпортованим зображенням, що знаходиться в ньому. проводиться натисненням клавіші миші в будь-якій точці фрейма при активному інструменті Selection.

Зазвичай потрібно масштабувати зображення разом з фреймом. Це легко зробити, якщо при масштабуванні утримувати клавішу < Ctrl>;. Щоб зображення масштабувалося пропорціонально, потрібно утримувати клавішу < Shift>;. Ця клавіша встановлює пропорційний режим масштабування незалежно від того, з чим доводиться працювати – із зображенням, з фреймом або з обома разом.

Достатньо часто виникають ситуації, коли розмір зображення і розмір графічного фрейма не співпадають, і їх треба відмасштабувати відносно один одного (довести розмір фрейма до розміру зображення або навпаки).Для цього в InDesign є набір команд, розташованих в списку Fitting. Він доступний як в меню Object, так і в контекстному меню, що відкривається натисканням правої клавіші миші в будь-якій точці фрейма.

- Fit Content to Frame – відмасштабувати зображення за розміром фрейма;

- Fit Frame to Content – відмасштабувати фрейм за розміром зображення;

- Fit Content Proportionally – відмасштабувати зображення за розміром фрейма з дотриманням пропорцій;

- Center Content – розмістити зображення по центру фрейма.

Потрібно звернути увагу на відмінності команд Fit Content to Frame і Fit Content Proportionally. Перша масштабує зображення за розміром фрейма так, щоб воно заповнило всю площу фрейма. Якщо при цьому співвідношення довжин сторін фрейма не співпадає з довжинами сторін зображення, то зображення буде спотворено. Друга команда враховує пропорції зображення. У результаті її роботи зображення може не заповнювати всю площу фрейма, залишаючи поля по горизонталі або вертикалі, але не буде спотворено.

Для точного масштабування зображень і фреймів використовується палітра Transform. У ній є поля, значення яких задають точні розміри об'єктів: W (ширина) і Н (висота).

За допомогою цієї ж палітри можна виконувати точну трансформацію об'єктів (поворот, нахил).







Дата добавления: 2014-11-12; просмотров: 619. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Метод Фольгарда (роданометрия или тиоцианатометрия) Метод Фольгарда основан на применении в качестве осадителя титрованного раствора, содержащего роданид-ионы SCN...

Потенциометрия. Потенциометрическое определение рН растворов Потенциометрия - это электрохимический метод иссле­дования и анализа веществ, основанный на зависимости равновесного электродного потенциала Е от активности (концентрации) определяемого вещества в исследуемом рас­творе...

Гальванического элемента При контакте двух любых фаз на границе их раздела возникает двойной электрический слой (ДЭС), состоящий из равных по величине, но противоположных по знаку электрических зарядов...

МЕТОДИКА ИЗУЧЕНИЯ МОРФЕМНОГО СОСТАВА СЛОВА В НАЧАЛЬНЫХ КЛАССАХ В практике речевого общения широко известен следующий факт: как взрослые...

СИНТАКСИЧЕСКАЯ РАБОТА В СИСТЕМЕ РАЗВИТИЯ РЕЧИ УЧАЩИХСЯ В языке различаются уровни — уровень слова (лексический), уровень словосочетания и предложения (синтаксический) и уровень Словосочетание в этом смысле может рассматриваться как переходное звено от лексического уровня к синтаксическому...

Плейотропное действие генов. Примеры. Плейотропное действие генов - это зависимость нескольких признаков от одного гена, то есть множественное действие одного гена...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.008 сек.) русская версия | украинская версия