ПЕРЕДМОВА. .
2. Структура: титульный лист, оглавление, введение (актуальность изучения, цель и задачи), основная часть (2-3 параграфа), заключение, список использованной литературы (5-7 источников). Объем: 7-10 страниц (основная часть).
____________________________________________________ ____________________________________________________ (наименование темы контрольной работы)
Проверил канд. полит.н., доцент
________________Т.В. Ермилова ______________________201_ г.
Автор работы Студент группы ХХ-ХХХ ____________________И.О. Ф. ____________________201_ г.
Челябинск 201_
ПЕРЕДМОВА Вивчення студентами – майбутніми менеджерами готельних комплексів основ технології та організації ресторанної справи є важливою частиною їх професійної підготовки, оскільки ресторанна справа є невід’ємною складовою туризму та індустрії гостинності взагалі. Метою вивчення дисципліни “Технологія і організація ресторанної справи” є формування системи знань та навичок з ресторанного господарства, як самостійної галузі та складової індустрії гостинності, розуміння нормативно-правових основ організації та ведення діяльності ресторанної справи, усвідомлення ролі та значення ресторанних послуг у задоволенні потреб суспільства в харчуванні та організації відпочинку, а також конструктивне формування сервісу високого рівня. Завдання вивчення дисципліни цілеспрямоване на формування компетентності, вміння аналізувати стан справ та бачити перспективи вирішення актуальних поточних завдань, визначати нове та прогресивне і використовувати його у діяльності ресторанної справи для ефективного її розвитку. Вимоги до умінь та навичок студентів: після вивчення дисципліни студенти, у відповідності з вимогами освітньо-кваліфікаційної характеристики, повинні знати та вміти: · основні положення законодавчих та нормативно-правових документів щодо організації та порядку ведення ресторанної діяльності; · основні вимоги до класифікації закладів та комплексу послуг; · планувати організацію технологічних процесів виробництва продукції та обслуговування відповідно до виду та особливостей діяльності закладу; · техніку та правила подачі продукції, що реалізують заклади ресторанного господарства для збереження їх якісних властивостей та забезпечення належного рівня сервісу закладу; · застосовувати впровадженні та прогресивні методи, способи і форми обслуговування в закладах ресторанного господарства; · технологію організації та виконання бенкетів і прийомів для належного відзначення подій ділового та дипломатичного характеру, міжнародних свят, важливих подій окремих колективів та інших тематичних заходів; · планувати постачання та контроль якості продукції та послуг у ресторанному господарстві; · закріпити набуті теоретичні знання та опанувати певні професійні навички розробки та впровадження нових рецептур у раціональному і збалансованому харчуванні; · вміти аналізувати технологічні ситуації та приймати раціональні технічні рішення, орієнтуватися в асортименті та призначенні різних видів харчової продукції; · підвищувати результативність діяльності закладу шляхом автоматизації та вдосконалення технологічних процесів ресторанної справи; · визначати якість наданих послуг з використанням найбільш об’єктивних методів оцінювання якості продукції та послуг.
ВИБІР КОНТРОЛЬНИХ ЗАВДАНЬ ТА ОСНОВНІ ВИМОГИ ДО ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ Кожен студент виконує контрольну роботу, що складається з трьох теоретичних питань Варіанти контрольних завдань студент обирає за власним порядковим номером у списку групи. Контрольні завдання виконуються у рукописній формі на листках формату А4 або в окремому зошиті. Записи ведуться акуратно, чітким почерком. Сторінки повинні бути пронумеровані. Обов’язково потрібно залишити чисті сторінки в кінці роботи для рецензії викладача. На титульній сторінці вказується номер контрольної роботи (варіант), назва навчальної дисципліни, прізвища та ім’я студента, курс і група. На другій сторінці роботи наводиться її зміст. При оформленні контрольної роботи необхідно спочатку навести умови завдань, а потім вже розкрити їх суть. В кінці роботи необхідно вказати список використаної літератури, поставити свій підпис і дату виконання контрольної роботи. При виконанні контрольної роботи студенти повинні керуватись такими вимогами: ü у роботі необхідно повністю розкрити суть завдань; ü виклад змісту усіх складових частин роботи має бути логічним та послідовним; ü висновки та узагальнення повинні бути аргументованими; ü обов’язковою умовою є самостійність висвітлення теоретичного матеріалу та виконання практичних завдань контрольної роботи.
КОНТРОЛЬНІ ЗАВДАННЯ
|