Задача № 54. Визначити середньотехнічну швидкість vt автомобіля і кількість поїздок пе, якщо відомо, що час в наряді Тн = 12 год
Визначити середньотехнічну швидкість vt автомобіля і кількість поїздок пе, якщо відомо, що час в наряді Тн = 12 год, час в русі t х = 3 год, час простою під завантаження і розвантаження ta =0,8 год, загальний пробіг L = 300 км.
Задача № 55 Автомобіль за день зробив три поїздки. Вихідні дані наведено в таблиці 19:
Таблиця 19 Показники поїздок автомобіля
Визначити: загальний пробіг автомобіля за день, коефіцієнт використання пробігу автомобіля за день і кожну поїздку. Задача № 56 Визначити середню відстань перевезення І серза такими даними: Q1 = 6 тис. т; Q = 8 тис. т; Q 1= 12 тис. т; Q1 = З тис. т; l 1= 10 км; l2 = 14 км; l3 = 15 км; l4 = 25 км.
Задача № 57 Автомобіль вантажопідйомністю 6 т здійснив чотири поїздки: за першу він перевіз 4 т на 20 км, за другу — 5 т на 35 км, за третю — 7 т на 60 км, за четверту — 5,5 т на 30 км. Визначити статистичний коефіцієнт з кожної з поїздки; статичний та динамічний коефіцієнти за зміну. Задача № 58 Визначити середньотехнічну швидкість vt автомобіля і кількість їздок пе, якщо відомо, що час в наряді T н = 15 год, час в русі t рух = 2 год, час простою під завантаження і розвантаження t пр = 0,7 год, загальний пробіг L заг = 200 км. Задача№ 59 Автомобіль за день зробив п'ять поїздок. Вихідні дані наведено в таблиці: Показники поїздок автомобіля
Визначити: загальний пробіг автомобіля за день, коефіцієнт використання пробігу автомобіля за день і кожну поїздку. Загальні вимоги до написання контрольної роботи. Виконання контрольної роботи студентами заочної форми навчання є складовою частиною навчального процесу, активною формою самостійної роботи студентів. Метою написання контрольної роботи є закріплення та поглиблення теоретичних знань, набутих студентом у процесі вивчення курсу. Контрольна робота повинна продемонструвати ступінь опанування студентом навчального матеріалу, вміння самостійно осмислити і систематизувати навчальну інформацію, чітко, стисло і логічно викласти матеріал, обґрунтувати власну думку, зробити висновки. Студент виконує контрольну роботу, яка складається з теоретичної (трьох питань) та практичної частини (задачі). Варіант контрольної роботи обирається у відповідності початкової букви прізвища та останньої цифри залікової книжки студента (табл.). Обсяг контрольної роботи - 18 аркушів учнівського зошита. Висвітлення теоретичних питань не потребує плану, вступу, але обов'язково повинно завершуватись висновками, списком літератури. Розв'язки задач повинні супроводжуватись поясненнями, формулами і висновками. Контрольна робота виконується на основі вивчення студентом основної літератури, а також потребує залучення додаткової літератури - публікацій фахових журналів. Наведені у роботі цифрові дані, цитати, таблиці, якщо вони взяті з першоджерел, мають супроводжуватися посиланнями на ці джерела. Посилання на цитовані джерела мають бути оформлені певним чином: для книг -вказуються автор, назва книги, номер тому, частини, місце видання (місто), назва видавництва, рік видання, порядковий номер сторінки; для журналів -автор статті, її назва, назва журналу, рік і номер видання, номер сторінки; для газет - автор статті, її назва, номер газети, дата випуску. Робота має бути написана чітким розбірливим почерком, грамотно і охайно. Контрольна робота виконується відповідно до цих вимог, інакше вона не буде допущена до захисту, незалежно від її змісту. Здати іспит з курсу «Логістика» студент може тільки після захисту контрольної роботи. Дату і час захисту роботи встановлює викладач. Робота зараховується тільки за підсумками співбесіди її автора з викладачем. Студенти, які не виконали та не захистили контрольної роботи, до іспиту не допускаються. Видане студенту завдання вкладається в зошит з контрольною роботою і повертається на кафедру.
Завдання для виконання контрольних робіт. Таблиця
|