Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Тігіпко
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Юрій Сергєєв, представник від України на екстреному засіданні Ради безпеки ООН:

«Партія регіонів є найбільшою партією в парламенті, яка має свою політичну вагу в країні та її представник Сергій Тігіпко балотуватиметься в президенти», – сказав Сергєєв під час свого виступу в Радбезі ООН (Тігіпко планує балотуватися в президенти України // Politic.Kiev.Ua (http://politic.kiev.ua/politika/5795tigipko-planue-balotuvatisya-v-prezidenti-ukraini.html). – 2014. – 04.03).

Добкін

 

Екс-губернатор Харківської області Михайло Добкін готовий зняти свою кандидатуру у президенти, якщо Партія регіонів висуне відповідного кандидата.

Він зазначив, що кандидат має бути прохідним і не має «підігравати владі». У такому разі Добкін готовий надати йому допомогу і забезпечити максимальну підтримку в Харківській області.

Якщо кандидат від ПР не відповідатиме цим вимогам, то він піде на вибори як самовисуванець.

У той же час Добкін уже почав передвиборну кампанію. Сьогодні він збирався відвідати Севастополь, Одеську область та АР Крим, однак у зв’язку зі складною ситуацією скасував поїздку (Добкін не піде у президенти, якщо від ПР буде кандидат, що «не підіграватиме владі» // ZIK (http://zik.ua/ua/news/2014/02/28/dobkin_ne_pide_u_prezydenty_yakshcho_vid_pr_bude_kandydat_shcho_ne_pidigravatyme_vladi_466009). – 2014. – 28.02).

 

Голова Харківської ОДА Михайло Добкін заявив, що балотуватиметься на посаду президента України на позачергових виборах.

«Я прийняв для себе непросте рішення: на найближчих виборах я балотуватимуся в президенти», – сказав Добкін сьогодні на брифінгу в холі Харківської міської ради. (Добкін вирішив балотуватися в президенти // ТВі (http://tvi.ua/new/2014/02/24/dobkin_vyrishyv_balotuvatysya_v_prezydenty). – 2014. – 24.02).

 

Єфремов

 

Народний депутат від Партії регіонів:

У Партії регіонів майже визначилися з кандидатом в президенти на позачергових виборах 25 травня. Практично зі стовідсотковою впевненістю можна говорити, що ПР висуне народного депутата, голову фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександра Єфремова.

«Вибори застали нас не в найкращому стані. Основний кандидат, якого повинні були в 2015 році підтримувати, раптово … вийшов з гри. Все, нема. А дублера ніхто не готував – не було охочих принести Віктору Януковичу проект підготовки дублера для нього на виборах. Ось і доводиться зараз в робочому порядку визначатися. А як проводити засідання політради, якщо частина людей зі зрозумілих причин відсутня в країні? Ось і вирішуємо силами фракції і деяких людей поза парламентом, чия думка для наших депутатів має вагу. Вілкул молодий, Тігіпко обговорювали, він вже досить досвідчений, але його ці перебіжки багатьох дратують». За його словами, зараз зупинилися на кандидаті Олександра Єфремова.

«Він глава фракції, розумний і досвідчений політик, вміє спілкуватися зі ЗМІ і домовлятися з колегами. Інша справа, що не всім подобається посилення луганської групи в партії. Але провідні гравці донецької групи відсутні, так що вибір між луганськими і дніпропетровськими. Луганські таки слухняніші». (Від регіоналів на позачергові президентські вибори піде Єфремов? // Галнет (http://galnet.org/news/108970-vid-rehionaliv-na-pozacherhovi-prezydentski-vybory-pide-efremov). – 2014. – 24.02).

 

Ляшко

 

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що йде у президенти. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Шановні українці. Я йду в президенти. Прошу мене підтримати. І ми разом наведемо лад у нашій Україні. З Богом!», – написав Ляшко (Ляшко зібрався йти у президенти// Правда UA (http://pravdaua.com/2014/02/782792). – 2014. – 25.02).

 

Королевська

 

Экс-министр социальной политики Украины Наталия Королевская допускает, что будет баллотироваться на досрочных президентских выборах в мае.

«Об этом пока рано говорить, но я не исключаю такой возможности», – отметила экс-министр соцполитики и добавила: «Политика – это моя жизнь». В то же время Королевская подчеркнула, что Кабмине она больше не собирается работать (В досрочных президентских выборах может участвовать Наталья Королевская // Инфосми (http://infosmi.net/politic/52569-v-dosrochnykh-prezidentskikh-vyborakh-mozhet-uchastvovat-natalya-korolevskaya). – 2014. – 26.02).

 Дата добавления: 2015-08-31; просмотров: 261. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.021 сек.) русская версия | украинская версия