Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Регистрация кандидатов продлится до 30 марта
Согласно календарному плану, со вторника 25 февраля начнется выдвижение кандидатов на главный государственный пост Украины. Регистрация продлится до 30 марта, при этом ЦИК оставил возможность продлить ее до 4 апреля.

Претенденты могут выдвигаться самостоятельно, либо от партий. Для регистрации необходимо будет внести залог в размере 2,5 миллиона гривен(В Украине стартовала президентская кампания // Cегодня (http://www.segodnya.ua/politics/pnews/v-ukraine-startovala-prezidentskaya-kampanya-498551.html). – 2014. – 25.02.)

 

(…) ЦВК має до 15 березня створити 225 окружних виборчих комісії на підставі подань кандидатів у президенти.

До складу кожної комісії можуть бути включені не менше 12 членів - по два від кожного кандидата, верхня планка законом не встановлена.

Окружні комісії в свою чергу повинні до 4 квітня створити дільничні виборчі дільниці, та до 21 квітня - дільничні виборчі комісії.

До складу дільничних комітетів також може входити не менш 12 членів - по два від кожного кандидата, і верхня планка також не встановлена(В Україні розпочалася передвиборча кампанія // Факти (http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1505507). – 2014. – 25.02).

 

Центральная избирательная комиссия утвердила форму анкеты кандидата на пост Президента Украины.

За соответствующее постановление на заседании Центризбиркома проголосовали 15 членов ЦИК.

Как отметил заместитель председателя ЦИК Андрей Магера, с формой анкеты можно будет ознакомиться на сайте ЦИК, где она будет обнародована.

«Содержание анкеты мало чем будет отличаться от той, которая была утверждена в 2009 году». (ЦИК утвердила форму анкеты претендента на президентское кресло // Обозреватель (http://obozrevatel.com/politics/95874-tsik-utverdila-formu-anketyi-kandidata-na-prezidentskoe-kreslo.htm). – 2014. – 25.02).

Председатель Центральной избирательной комиссии Михаил Охендовский не видит препятствий для участия экс-премьера Юлии Тимошенко и лидера партии УДАР Виталия Кличко в президентских выборах.

«Законных или конституционных препятствий для участия в выборах какого-либо кандидата, потенциальных кандидатов, о которых говорят в обществе, нет», – сказал он.

Охендовский отметил, что те кандидаты, которые захотят принять участие в выборах Президента, должны иметь такую возможность при условия подачи в ЦИК документов, которые предусмотрены законом, и уплаты залога (Глава ЦИК: нет препятствий для участия Тимошенко и Кличко в выборах // Обозреватель (http://obozrevatel.com/politics/27136-glava-tsik-net-prepyatstvij-dlya-uchastiya-timoshenko-i-klichko-v-vyiborah.htm). – 2014. – 24.02).

Спікер Верховної Ради, в.о. президента Олександр Турчинов:

«Центральна виборча комісія на своєму сайті оголосить про початок виборчої кампанії і опублікує графік кампанії. Графік дуже щільний … Вже завтра може починатися висунення кандидатів у президенти України», – сказав пан Турчинов.

За його словами, у зв’язку з цим необхідно розглянути закон про внесення змін до бюджету з урахуванням того, що мінімальна вартість даної кампанії обійдеться державі в 1,9 млрд грн. (Сьогодні ЦВК оголосить про початок президентської виборчої кампанії // Дивись. Info (http://dyvys.info/polityka/sohodni-tsvk-oholosyt-pro-pochatok-prezydentskoji-vyborchoji-kampaniji.html). – 2014. – 24.02).

 

НОВИНИ З РЕГІОНІВ

Разом зі стартом виборчих перегонів, 25 лютого, Громадянська мережа ОПОРА розпочинає масштабну кампанію моніторингу за виборами Президента. Вже з перших днів процесу, 150 довготермінових спостерігачів стежитимуть за перебігом кампанії у всіх регіонах. У день голосування організація мобілізує 2000 активістів для здійснення паралельного підрахунку голосів на основі статистичної вибірки та якісного спостереження.

ОПОРА системно інформуватиме суспільство про перебіг кампанії, дотримання чинного законодавства суб’єктами виборчого процесу, участь посадових осіб у перегонах, дотримання загальновизнаних міжнародних стандартів усіма зацікавленими сторонами. Масштабне громадське спостереження має на меті попередити порушення та унеможливити зловживання під час підрахунку голосів(ОПОРА розпочала моніторинг виборів Президента України // Чернівці. Ньюз (http://www.chernivtsinews.com). – 2014. – 26.02).

Народний депутат від Житомира Геннадій Зубко виступив перед громадою під час народного віче на майдані Корольова.

«Те, що намагалась зробити Росія – це спровокувати нас на введення надзвичайного стану, і таким чином вплинути на економіку країни, заморозити банківські рахунки та не допустити проведення дострокових виборів президента. Я закликаю всіх українців зберігати спокій. Ситуація, що склалась в Криму, під контролем наших військових та влади, яка, заявивши про свою принципову позицію на сході, взяла на себе відповідальність», - запевнив громаду Житомира Геннадій Зубко (Народний депутат Геннадій Зубко виступив на народному віче перед громадою Житомира // Житомир.інфо (http://www.zhitomir.info/news_131702.html). – 2014. – 02.03).

 


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2015-08-31; просмотров: 249. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.016 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7