Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Зразок характеристики класу
  Характеристика 7 класу Івановської ЗОШ І - ІІІ ступеня міста Сватове Луганської області

 

У 7 класі навчається п’ять дівчат та троє хлопців.

В цілому колектив дітей згуртований, але разом з тим недостатньо організований. Частина учнів (Іванов Максим, Миколайкова Аня, Петров Олександр, Сидоров Олег) мають задатки лідерів, ініціативні, відповідальні.

Бродіна Олена, Шевченко Марина не завжди відповідально ставляться до виконання доручень, інколи стають причиною конфліктів в колективі. Майже всі приймають участь у загальношкільних заходах, але рівень їх активності різний.

Не всі учні навчаються в міру своїх сил, більшість недопрацьовує, недостатньо приділяють уваги підготовці домашніх завдань. Постійного контролю, індивідуальної допомоги у навчанні потребують Шевченко М., Скрипник О., Бродіна О.

Інтереси учнів різноманітні: Петров Олександр і Сидоров Олег із задоволенням грають в футбол, мріють займатися цим професійно, Миколайкова Аня любить читати, є кореспондентом районної дитячої газети «Дитинство Сватівщини».

Іванов Максим захоплюється комп’ютерними іграми, відвідує комп’ютерний гурток. Онойко Тетянка опікується тваринами, Скрипник Олена є активною учасницею шкільних концертів та святкових заходів. Діти щирі, відверті, з повагою ставляться до вчителів, сумлінно виконують правила для учнів. Школу відвідують систематично всі.

 

Психолого педагогічна характеристика учня

 

Приклад психолого-педагогічної характеристики учня, схильного до правопорушень

 

 

  Психолого – педагогічна характеристика Сидоренка Івана Петровича, учня 9 класу Димитрівської ЗОШ, 1996 року народження

 

Сидоренко Іван Петрович навчається з першого класу в даній школі. Успіхи в навчанні низькі та середні. Домашні завдання майже ніколи не виконує. Уроки відвідує регулярно, шкільні заняття не пропускає. Улюблений урок – фізкультура.

В позаурочний час віддає перевагу тенісу, комп’ютерним іграм, катанню на велосипеді. Відвідує комп’ютерний гурток. Веселий, рухливий. Суспільно – корисну працю виконує неохоче. Іван має конфліктний характер, з однокласниками спілкується, але ні з ким не дружить. У позакласних виховних заходах приймає участь, але примусово.

Сидоренко Іван проживає з бабусею, з батьком проживати не хоче. Мати позбавлена батьківських прав, більше 5 років. Він відвідує її часто, але не затримується. Мати з громадянським чоловіком постійно вживають алкогольні напої. Батько має свою, окрему сім’ю і часто „ходить в запій”. Вихованням Івана займаються бабуся, тітки. Батько оплачує харчування в шкільній їдальні. На протязі півроку не був помічений у крадіжках та антисоціальній поведінці. Палить.

 

 

Психолого педагогічна характеристика

 

Приклад психолого-педагогічної характеристики учня, схильного до правопорушень

 

 

  Психолого – педагогічна характеристика Іванової Тетяни Іванівни, учениці 7 класу Новокирилівської ЗОШ, 1997 року народження

 

Іванова Тетяна Іванівна навчається з першого класу в даній школі. Успіхи в навчанні середні. Домашні завдання виконує, але не регулярно. Уроки відвідує постійно, шкільні заняття не пропускає. Улюблені уроки – українська література, історія та фізкультура.

В позаурочний час Тетяна відвідує сільську бібліотеку. Приймає активну участь в конкурсах, які проводить бібліотекар. Відвідує комп’ютерний гурток. Весела, рухлива. Суспільно – корисну працю виконує із задоволенням. Має конфліктний характер, скритна, прагне бути лідером. У позакласних шкільних заходах приймає активну участь.

Тетяна проживає з бабусею, з батьком проживати не бажає. Мати позбавлена батьківських прав, більше 5 років. Вона відвідує її часто, але не затримується. Мати з громадянським чоловіком регулярно вживають алкогольні напої. Батько має окрему сім’ю і часто „ходить в запій”. Вихованням займаються бабуся, тітки. Батько оплачує харчування в шкільній їдальні. Тетяна на протязі останнього півроку не була помічена у крадіжках та антисоціальній поведінці.

 

 

Класний керівник _____________ ( Петрова В. С. )

 

 Дата добавления: 2015-08-18; просмотров: 2576. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.002 сек.) русская версия | украинская версия