Студопедия — Контрольна робота
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Контрольна робота






з курсу «Логіка»

Тема 10

Простий категоричний силогізм

Виконав:

Володимиров Юрій Петрович

студент II курсу

заочно-вечірнього факультету

гр. ОА-05 а, шифр 123070

Донецьк – 2012

2. Всі сторінки реферату / контрольної роботи мають бути пронумеровані.

3. На першій сторінці фіксуються тема реферату / контрольної роботи і питання плану.

4. З другої сторінки починається виклад змісту реферату / контрольної роботи відповідно до плану.

У вступі обґрунтовується актуальність теми, розкривається ступінь її відображення в літературі, показується значення даної теми, формулюються мета і завдання реферату / контрольної роботи.

В основній частині відповідно до питань плану викладається зміст теми. Кожне питання плану, перш ніж буде розкрите, необхідно виділити окремим заголовком. Спочатку виділяється перше питання, після його розгляду – друге і т.д.

У висновку, виходячи із змісту викладених питань плану, формулюються основні положення реферату / контрольної роботи.

5. На всі приведені в рефераті / контрольній роботі виписки (цитати) і факти необхідно зробити посилання на джерело інформації (книгу, статтю...).

5.1. Посилання можна винести в кінець сторінки під риску, яка відокремлює його від основного тексту. Воно може бути не одним, на одне й те ж джерело або на різні джерела. При цьому нумерація посилань може бути посторінковою або наскрізною. Якщо нумерація посторінкова, то перше посилання на будь-якій сторінці тексту починається з цифри 1. При наскрізній нумерації порядковий номер посилань від сторінки до сторінки збільшується. У даному випадку у виносці під рискою вказуються прізвище та ініціали автора, назва джерела, видавництво і рік видання, номер тому, випуску, частини, цитована сторінка.

 

Приклад оформлення посилань на книги і статті

1. Конверський А. Є. Логіка (традиційна та сучасна): підручник. – 2-ге вид. / А. Є. Конверський. – К.: Центр учбової літератури, 2008. – С.31.

2. Там же, – с.32.

3. Бирюков Б. В. У истоков отечественных исследований по поиску логического вывода / Б. В. Бирюков // Вопросы философии.– 2006.– № 12.– С.99-119.

4. Див.: Маслов Н. А. Логика: учебник. – 2-е изд. / Н. А. Маслов. – Ростов н/Д.: Феникс, 2008. – С.47-49.

5. Противоречия закон // Кондаков Н. И. Логический словарь-справочник. – 2-е изд., испр. и перераб. / Н. И. Кондаков. – М.: Наука, 1975. – С.489.

 

5.2. Якщо посилання робиться відразу після цитованого положення з якого-небудь джерела, то дане джерело може вказуватися в дужках повністю (див. вимоги в пункті 5.1) або цифрами: перша цифра позначає його порядковий номер у переліку використаної літератури, друга – сторінку або сторінки цитати (1, 25-26). При цьому в переліку використаної літератури також повинні бути вказані всі необхідні дані про джерело. Якщо це багатотомне видання, то при будь-яких варіантах посилань необхідно вказати прізвище автора, якщо він є, назву роботи... з якого тому (припустимо, філософських творів) ця робота (Аристотель. Метафизика // Аристотель. Сочинения: в 4 т. – Т.1. – М.: Мысль, 1976. – С.65-448). Тому при вказівці джерела цифрами в дужках достатньо буде тільки дві цифри.

5.3. Вказівка на джерело може бути також здійснена і наскрізною нумерацією наприкінці цитати після лапок відповідною цифрою, яка (як і у разі 5.1) буде наполовину свого розміру вище за рядок, але відповідати джерелу, розташованому в переліку використаної літератури, з тією лише різницею, що у ньому вказуватиметься не повний обсяг твору, а тільки цитована сторінка.

Крім того, коли те або інше положення не цитується, а передається своїми словами, потрібно також зробити посилання на його джерело. У даному випадку перед джерелом ставиться див., як це показано в одному з пунктів оформлення посилань. У подібній ситуації див. ставиться і перед цифрою в дужках, яка указує на джерело даного перефразованого положення (див.: 4, 55).

У рефераті / контрольній роботі необхідно дотримуватися тільки одного якогось варіанту посилань.

6. До реферату / контрольної роботи обов'язково додається перелік використаної літератури. Він складається залежно від вибраного варіанту посилань. При варіантах, описаних у пунктах 5.1 і 5.2, перелік використаної літератури складається в алфавітному порядку, 5.3 – у послідовності цитування. Перелік використаної літератури виноситься на останню сторінку реферату / контрольної роботи.

7. Наприкінці реферату / контрольної роботи ставиться дата і підпис.

Студент одержує залік (позитивну оцінку) з реферату / контрольної роботи лише у тому випадку, якщо виконає всі вимоги, що пред'являються до їх написання.

Студенти стаціонару результат перевірки дізнаються у свого лектора.

Якщо реферат не зарахований, треба, залежно від вказівок рецензента, або його доопрацювати, або написати новий на цю ж тему, або іншу відповідно до шифру або запропонований викладачем.

Студенти-заочники, одержавши в кабінеті соціально-гуманітарних дисциплін (3.239) рецензію на свою роботу, повинні ознайомитися з її змістом, щоб надалі врахувати побажання і зауваження викладача. Одержану рецензію (про зараховану контрольну роботу) необхідно принести на залік.

Якщо контрольна робота не зарахована, треба, залежно від вказівок рецензента, або її доопрацювати, або написати нову на цю ж тему, або іншу відповідно до шифру.

Студенти-заочники можуть одержати залік з теми контрольної роботи й усно, під час співбесіди з викладачем перед заліком з курсу. Правила вибору теми контрольної роботи залишаються тими ж, як і при здачі її письмово. У студентів стаціонару такої можливості немає.








Дата добавления: 2015-09-19; просмотров: 333. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Расчетные и графические задания Равновесный объем - это объем, определяемый равенством спроса и предложения...

Кардиналистский и ординалистский подходы Кардиналистский (количественный подход) к анализу полезности основан на представлении о возможности измерения различных благ в условных единицах полезности...

Седалищно-прямокишечная ямка Седалищно-прямокишечная (анальная) ямка, fossa ischiorectalis (ischioanalis) – это парное углубление в области промежности, находящееся по бокам от конечного отдела прямой кишки и седалищных бугров, заполненное жировой клетчаткой, сосудами, нервами и...

Основные структурные физиотерапевтические подразделения Физиотерапевтическое подразделение является одним из структурных подразделений лечебно-профилактического учреждения, которое предназначено для оказания физиотерапевтической помощи...

Почему важны муниципальные выборы? Туристическая фирма оставляет за собой право, в случае причин непреодолимого характера, вносить некоторые изменения в программу тура без уменьшения общего объема и качества услуг, в том числе предоставлять замену отеля на равнозначный...

Выработка навыка зеркального письма (динамический стереотип) Цель работы: Проследить особенности образования любого навыка (динамического стереотипа) на примере выработки навыка зеркального письма...

Словарная работа в детском саду Словарная работа в детском саду — это планомерное расширение активного словаря детей за счет незнакомых или трудных слов, которое идет одновременно с ознакомлением с окружающей действительностью, воспитанием правильного отношения к окружающему...

Правила наложения мягкой бинтовой повязки 1. Во время наложения повязки больному (раненому) следует придать удобное положение: он должен удобно сидеть или лежать...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.008 сек.) русская версия | украинская версия