Студопедия — Функціональні обов’язки посадових осіб залізниці
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Функціональні обов’язки посадових осіб залізниці






Керівництво залізниці вживає заходів для забезпечення безпеки праці, організовує розслідування причин нещасних випадків, забезпечує усунення причин, що призводять до нещасних випадків, професійних захворювань та здійснення профілактичних заходів, визначених комісіями за підсумками розслідування цих причин, замовляє розробку нормативів з безпеки праці відповідно до вимог законодавства України і міжнародних стандартів.

Керівництво залізниці створює службу охорони праці залізниці і призначає посадових осіб, які забезпечують вирішення конкретних питань охорони праці, затверджує інструкції про їх обов’язки, права та відповідальність за виконання покладених на них функцій, а також контролює їх додержання.

Керівництво залізниці розробляє за участю сторін колективний договір і реалізує комплексні заходи для встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці.

Керівництво залізниці організовує навчання працівників з питань охорони праці, з надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварії, а також роботу з перепідготовки, підвищення кваліфікації кадрів та перевірки знань працівниками нормативних актів з безпеки праці.

Керівництво залізниці забезпечує належне утримання будівель і споруд, транспортних засобів, виробничого обладнання та устаткування, моніторинг за їх технічним станом.

Керівництво залізниці організовує проведення аудиту охорони праці, досліджень умов праці, оцінку технічного стану виробничого обладнання та устаткування, атестації робочих місць на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці в порядку і строки, що визначаються законодавством, та за їх підсумками вживає заходів до усунення небезпечних та шкідливих для здоров’я виробничих факторів.

Керівництво залізниці забезпечує проходження працівниками попередніх і періодичних медичних оглядів та окремими категоріями працівників – професійного психофізіологічного добору.

Керівництво залізниці забезпечує розробку і затверджує положення, інструкції, інші акти з охорони праці, які діють на залізниці та встановлюють правила виконання робіт і поведінки працівників на території відокремлених підрозділів, залізничних станцій, у виробничих приміщеннях, на будівельних майданчиках, робочих місцях відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці, забезпечує працівників нормативно-правовими актами та актами залізниці з охорони праці.

Керівництво залізниці формує пропозиції в галузеві програми наукових, проектних і проектно-конструкторських розробок з питань охорони праці, сприяє впровадженню в практику досягнень науки і техніки, нових технологій та передового досвіду в області забезпечення безпеки праці.

Керівництво залізниці розробляє та здійснює заходи, спрямовані на зменшення шкідливого впливу залізничного транспорту на довкілля, контролює додержання вимог національних і міжнародних документів з цих питань.

Керівництво залізниці здійснює контроль за додержанням працівниками технологічних процесів, правил обслуговування машин, механізмів, устаткування та інших засобів виробництва, використанням засобів колективного та індивідуального захисту, виконанням робіт відповідно до вимог з охорони праці.

Керівництво залізниці здійснює заходи, спрямовані на створення безпечних умов праці, соціальний захист працівників залізниці, впровадження єдиної системи оплати їх праці, поліпшення житлових і культурно-побутових умов.

Керівництво залізниці організовує пропаганду безпечних методів праці та співробітництво з працівниками у галузі охорони праці.

Керівництво залізниці вживає термінових заходів для допомоги потерпілим, залучає за необхідності аварійно-рятувальні формування у разі виникнення на залізниці аварій та нещасних випадків.

Функціональні обов’язки керівників галузевих служб, дирекцій залізничних перевезень та інших відокремлених підрозділів, що входять до складу Державного територіально-галузевого об’єднання “ Південно-Західна залізниця ”, визначаються положеннями про ці підрозділи та затверджуються залізницею установленим порядком.

 







Дата добавления: 2015-09-18; просмотров: 861. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...

Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Типология суицида. Феномен суицида (самоубийство или попытка самоубийства) чаще всего связывается с представлением о психологическом кризисе личности...

ОСНОВНЫЕ ТИПЫ МОЗГА ПОЗВОНОЧНЫХ Ихтиопсидный тип мозга характерен для низших позвоночных - рыб и амфибий...

Принципы, критерии и методы оценки и аттестации персонала   Аттестация персонала является одной их важнейших функций управления персоналом...

Измерение следующих дефектов: ползун, выщербина, неравномерный прокат, равномерный прокат, кольцевая выработка, откол обода колеса, тонкий гребень, протёртость средней части оси Величину проката определяют с помощью вертикального движка 2 сухаря 3 шаблона 1 по кругу катания...

Неисправности автосцепки, с которыми запрещается постановка вагонов в поезд. Причины саморасцепов ЗАПРЕЩАЕТСЯ: постановка в поезда и следование в них вагонов, у которых автосцепное устройство имеет хотя бы одну из следующих неисправностей: - трещину в корпусе автосцепки, излом деталей механизма...

Понятие метода в психологии. Классификация методов психологии и их характеристика Метод – это путь, способ познания, посредством которого познается предмет науки (С...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.009 сек.) русская версия | украинская версия