Задача 1. Основні первинні показники господарської діяльності підприємства наведені в таблиці № з/п Показники За планом Фактично Чисельність
Основні первинні показники господарської діяльності підприємства наведені в таблиці
На основі даних таблиці визначити узагальнюючі показники результатів господарювання (за планом та фактично): - Рівень задоволення потреб ринку - Коефіцієнт зростання валового прибутку, - Коефіцієнт зростання чистого прибутку - Рентабельність виробництва - Рентабельність виробів. Задача 2. ПП “Колос” аналізує доцільність здійснення інвестиційного проекту, яким передбачено придбання машини та інші супутні разові витрати на суму 650 тис.грн. У результаті її використання прогнозується отримання в кінці відповідних років наступних грошових потоків: першого - +360 тис.грн., другого - +420 тис.грн., третього - +510 тис.грн. Ставка дисконту для подібних проектів складає 15 %. Визначити показники чистого приведеного доходу, індекс доходності, термін окупності та зробити висновок про економічну доцільність його впровадження.
7.3. Прикладні завдання Завдання Розглянути порівняльну характеристику різних організаційно-правових форм підприємництва з точки зору збігу та розбіжностей цих структур у відповідності до правових, фінансово-економічних та організаційно-управлінських ознак. Представити у табличній формі правові, фінансово-економічні та організаційно-управлінські ознаки кожної з організаційно-правових форм підприємництва (приватне підприємство, державне підприємство, колективне підприємство, орендне підприємство, акціонерне товариство – закрите,відкрите, товариство з обмеженою відповідальністю, повне товариство, командитне товариство).
Завдання Провести в табличній формі порівняльний аналіз вимог до засновницьких документів різних організаційно-правових форм господарювання. Таблиця. Порівняльна таблиця вимог до засновницьких документів різних організаційно-правових форм господарювання
Завдання Заповнити таблицю, використовуючи економічну літературу, законодавство України та інші інформаційні джерела. Таблиця. Види франчайзингових угод
Завдання Укладання франчайзингової угоди Перший етап. Уявіть, що ви є власником мережі ресторанів, яка швидко зростає і дуже популярна. Для підтримки зростання ви вирішуєте укласти франчайзингову угоду з новими ресторанами. Працюючи самостійно, визначте головні пункти угоди, а також риси, що їх повинні мати потенційні отримувачі франчайзингу. Другий етап. Уявіть, що ви є приватним інвестором, який хоче придбати франчайзинг з метою створення мережі ресторанів. Працюючи самостійно, визначте головні чинники, які впливатимуть на ваш вибір франчайзера та його особисті характеристики.
Завдання Кейс. «Принципи ведення справ». Кейс. «Основні заповіді ділового етикету». Кейс. «Службовий етикет і його правила». Кейс. «Спілкування керівників та підлеглих». Кейс. «Кодекс поведінки в конфлікті». Кейс. «10 порад як почати кар'єру веб-дизайнера і почати заробляти».
Завдання Навести приклади конкретної ситуації конфліктів і проаналізувати джерела конфлікту в кожній конкретній ситуації.
|