Реалізація товарів.
3.1. Структура ціни на товари, що реалізуються (собівартість, податки, відсотки за кредит, чистий прибуток, порівняння цін з діючими ринковими або існуючими в галузі). 3.2. Ринок і напрямки збуту товарів — внутрішній, зовнішній, основні споживачі (дефіцит або надвиробництво аналогічних товарів). Наявність контрактів, договорів про збут та їх умови. Канали збуту. Частка від загального обсягу продажу (реалізації") найбільш значного покупця %. Основні конкуренти у регіоні, в Україні, на зовнішньому ринку. 3.3. Фактори щодо переваги товарів після реалізації кредитного проекту аналогічним товарам інших виробників.
4.1. Порівняння показників підприємства до і після використання кредиту.
Додаток З РЕКОМЕНДАЦІЇ БАНКУ ЩОДО СТРУКТУРИ ПІДГОТОВКИ БІЗНЕС-ПЛАНУ
2. Право власності та менеджмент: * опис існуючого бізнесу позичальників (власників), включаючи фінансову інформацію; * схема організаційної структури позичальника та біографічні дані менеджерів; * організаційна схема, що визначає місце холдингових, дочірніх і спільних компаній та їх взаємовідносини з позичальником; * фінансовий внесок власників/акціонерів у проект.
* джерела одержання техніки і технологій, зовнішня допомога проекту (у таких аспектах як менеджмент, виробництво, маркетинг, фінанси і т. д.); * постачальники обладнання; технічна допомога, що її надає постачальник. Якщо обладнання вже відібране, поясніть яким чином відбувався процес відбору, закупки та постачання; * зауваження щодо окремих технічних особливостей та необхідного ноу-хау.
|