Інв.№_____________________
Пояснювальна записка 45 аркушів Група 201 - МП
Брянка 2013 Додаток 5 ПРИМІРНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ для написання у щоденнику керівником практики відгуку-характеристики про проходження практики студентами спеціальності 5.02020702 "Перукарське мистецтво та декоративна косметика"
1. Приступив студент до технологічної (переддипломної) практики у встановлений термін або із запізненням? 2. На початок технологічної (переддипломної) практики чи була у студента оформлена санітарна книжка? 3. На початок технологічної (переддипломної) практики чи володів студент (або не володів) основними професійними навиками (перерахувати, що вмів і чого ще не вмів)? Яким операціям та прийомам навчився протягом проходження практики? Перерахувати виконані самостійно види робіт протягом періоду практики. 4. Чи був у практиканта професійний інструмент, чи він придбавав його під час практики? 5. Чи проявляв студент творчий підхід, ініціативу, чи пропонував нові ідеї і свою допомогу під час практики? 6. Чи цікавився студент новинками перукарського мистецтва (нові інструменти, апарати, матеріали, нові способи стрижки, обробки, забарвлення, укладання волосся)? 7. Чи володіє практикант основами професійної етики, чи тактовний з клієнтами та персоналом? Характеристика зовнішнього вигляду студента на практиці. 8. Чи були порушення трудової дисципліни (спізнення, передчасні відходи, нез'явлення)? 9. Чи вважаєте ви можливим працевлаштувати у салоні (у перукарні, на підприємстві) практиканта після закінчення коледжу, враховуючи його професійну майстерність? 10.Чи зможете надалі укладати договори про проходження практики на базі Вашого салону (перукарні) студентами коледжу? 11.В чи достатній кількості зібраний матеріал для звіту (згідно з програмою)? 12.Яку оцінку заслуговує студент за підсумками технологічної (переддипломної практики) за п’ятибальною системою?
Додаток 6
Перелік питань до конференції за підсумками технологічної практики
1. Місце проходження практики: область. місто. повна назва перукарні (салону), місце її знаходження. 2. Форма організації перукарні (салону). 3. Організаційна структура перукарні (чи салону) та особливості роботи в ринкових умовах. 4. Види послуг, що надаються у перукарні (салоні). 5. Типи клієнтів (стать, рівні платіжоспроможності). 6. Постачальники перукарських засобів, матеріалів, інструментів, обладнання та їх фірми-виробники. 7. Асортимент обладнання та інструментів, які використовують в роботі перукарі. 8. Характеристика приміщень та робочих місць перукарні (салону), де проходили практику. 9. Яке місце, займає перукарня, салон у даному регіоні. 10. Кваліфікація майстрів салону, перукарні. 11. Творча діяльність салону, перукарні (участь у конкурсах). 12. Сучасні форми оплати у даному салоні, перукарні. 13. Особиста точка зору про перукарню, салон.
|