Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Визначення завдань забезпечення.
Завдання забезпечення командир батальйону визначає, як правило заслуховуючи пропозиції,

начальника штабу: по розвідці, захисту від зброї масового ураження, забезпеченню радіаційного, хімічного, біологічного захисту,інженерному забезпеченню,радіоелектронній боротьбі, охороні, тактичному маскуванню;

заступника з озброєння: по технічному забезпеченню;

заступника з виховної роботи: з виховної роботи;

командира роти з матеріального забезпечення: з тилового забезпечення.

Рішення

(варіант)

ВИРІШИВ:

1. Головні зусилля в наступі зосередити на напрямку відм. 149.4 (4483), ЕЛЬТЕСУМОВО (4278).

способом розгрому противника вибрати послідовне нанесення ураження противнику на передньому краї та в глибині оборони в період вогневої підготовки атаки вогнем гармат і мінометів з закритих вогневих позицій, вогнем танків, бойових машин піхоти, стрілецької зброї під час переходу в атаку, в ході атаки і розгрому противника на першій оборонній позиції в ході вогневої підтримки атаки, стрімкою атакою захопити ротні опорні пункти противника.

Наростити зусилля вводом в бій другого ешелону батальйону, зходу форсувати р. ПЕКШУ, завершити розгром батальйонних резервів противника, частиною сил, 2 мр у взаємодії з 2 мб деблокувати 4 мр 14 мбр і виконати до “Ч”+ 3.00 найближче завдання батальйону захопивши рубіж ліс (44801), ЕЛЬТЕСУМОВО (4278)..

У подальшому, у взаємодії з з сусідом зліва 2 мб, розгромити бригадні резерви противника відбиттям його можливої контратаки з вигідного рубежу а у разі зайняття ними оборони – атакою з ходу і продовжувати розвивати наступ в глибину та до “Ч”+ 6.00 вийти на рубіж вугол лісу (44789) виконавши подальше завдання батальйону.

У наступному продовжувати наступ у напрямку ЧИЖОВО(4377), МАЛЫЕ ТЫНЦЫ (4374).

Для обману противника відносно дійсних дій батальйону передбачити підготовку маршрутів висування БОРОДИНСКОЕ (5088), БАТМАНЫ (4882), ЮКША (4877).

Бойовий порядок батальйону побудувати в два ешелони, в першому мати 1 і 2 механізовані роти, в другому – танкову роту з 3 мр, мінометну батарею, гранотометний взвод, зенітно-ракетний взвод. Після вводу в бій другого ешелону створити загальновійськовий резерв – 2 мр.

2. Бойові завдання визначив:

3. Перший ешелон у складі 1 і 2 мр атакою з ходу, з рубежу відм. 151.9 (4582), дорога (44839) розгромити противника в ротному опорному пункті на передньому краї, у взаємодії з підрозділами 2 мб розгромити батальйонні резерви противника.

Другий ешелон тр з 3мр ввести в бій після оволодіння першою оборонною позицією для нарощування зусиль і розгрому сумісними з 1 мр зусиллями у взаємодії з підрозділами 2 мб бригадних резервів противника.

Мінбатр в ході вогневої підготовки атаки з вогневих позицій поляна (5837), які зайняти в “Ч“ –1.00 подавити взводний опорний пункт на передньому краї, в ході вогневої підготовки атаки зосереджу вальним вогнем подавити живу силу противника в глибіні першої оборонної позиції.

Гв в період вогневої підготовки атаки з вогневої позиції шосе (44838), поляна (44839), які зайняти в “Ч“ –1.00 подавити протитанкові засоби противника на передньому краї, в ході атаки пересуватися за 2 мр і підтримувати її вогнем з вигідних позицій.

3. Взаємодію організую за наступними основними питаннями:

- висування з вихідного району, розгортання і перехід в атаку;

- атака і виконання найближчого завдання батальйону, розгрому противника на першій оборонній позиції;

- виконання подальшого завдання батальйону, розгром бригадних резервів противника.

4. Управління організую в ході висування і розгортання сигналами з командно-спостережного пункту в голові колони батальйону, з “Ч”- 0.06 з командно-спостережного пункту відм 149.4 (4483).

У разі порушення управління і виходу зі строю командно-спостережного пункту батальйону, управління батальйоном передається командиру танкової роти.

5. Завдання забезпечення:

Розвідка.Основні зусилля розвідки до початку наступу на виявленні системи опорних пунктів на передньому краї, районів розташування резервів, вогневих позицій артилерії і викритті системи вогню противника, в ході наступу – на своєчасному виявленні початку висування резервів для проведення контратак, або зайняття вигідного рубежу , а також початку відходу противника.

Охорона.В ході висування і розгортання всім підрозділам мати безпосередню охорону.

Захист від зброї масового ураження.Передбачити своєчасне оповіщення підрозділів батальйону постійно діючими сигналами. Перевірити працездатність систем колективного захисту. Особовому складу мати при собі засоби індивідуального захисту.

Радіоелектронна боротьба.Під час висування і розгортання всі засоби зв¢язку працюють тільки на прийом, у разі негайної необхідності використовувати переговорні таблиці. В ході бою у разі виявлення командних і командно-спостережних пунктів противника, знищувати або захоплювати їх негайно.

Тактичне маскування.До початку і в ході висування і розгортаннявикористовувати маскуючи якості місцевості, над випромінюючими поверхнями техніки установити теплорозсіючі екрани.

Для обману противника відносно дійсних дій батальйону імітувати підготовку маршрутів висування БОРОДИНСКОЕ (5088), БАТМАНЫ (4882), ЮКША (4877) з 12.00 Д3 виділеними засобами.

Інженерне забезпечення.Командиру інженерно-саперного взводу, передбачити дублювання мосту через р. РАДА, створити дві групи розгородження для забезпечення руху підрозділів батальйону в ході висування і розгортання. До складу бойового розвід дозору 2 мр і дозорного відділення 1 мр включити розвідників ділянок зручних для форсування.

Забезпечення радіаційного, хімічного, біологічного захисту. Радіаційну і хімічну розвідку та радіаційний і хімічний контроль вести постійно. У разі зараження, часткову спеціальну обробку проводити по команді негайно, повну – після виконання завдання.

Виховну роботунаправити на підтримання високого бойового і морально-психологічного стану особового складу.

Технічне забезпеченняпроводити з метою підтримання бойової готовності і боєздатності підрозділів, шляхом своєчасного і повного забезпечення їх всім необхідним і відновлення пошкоджених озброєння і техніки..

Тилове забезпеченняпроводити з метою підтримання боєздатності підрозділів, своєчасного і повного забезпечення їх всім необхідним.Дата добавления: 2015-08-12; просмотров: 164. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2019 год . (0.002 сек.) русская версия | украинская версия