Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Тема. Організація та проведення нарад і зборів.

Контрольні питання

1. Ділова нарада як тимчасова група, колектив, команда. Технологія підготовки та проведення нарад та зборів.

2. Розкрийте сутність таких форм колективної роботи, як нарада, засідання, збори.

3. Назвіть позитивні і негативні сторони ділової наради.

4. З яких етапів складається процедура проведення ділової наради?

5. Розкрийте зміст підготовки до ділової наради.

 

При підготовці ретельно вивчіть Розділ 2.5. Стисло зафіксуйте в електронному документі (600 знаків) із кожного питання та надішліть на ел. поштову скриньку.

 

Аналітично-розрахункова задача

І. Вихідні дані

Державне колективне підприємство (ДКП) "Гастроном" має у своєму складі 6 магазинів, склад, торговельний відділ, відділ планування, відділ кадрів, господарський відділ, бухгалтерію.

"На 9 годину було призначено виробничу нараду у директора підприємства, куди були запрошені начальники відділів, провідні спеціалісти підприємства, завідувачі магазинів - кількістю 30 чоловік.

У визначений час не з'явилось 3 особи (завідувачі магазинів) - було витрачено час на додаткові запрошення відсутніх за телефоном. Нараду почато із 20-хвилинним запізненням. Основним питанням, що розглядалося, був аналіз причин невиконання, підприємством планових показників. Порядок денний було доведено до учасників за день до наради.

Нарада почалась із 20-хвилинної доповіді директора підприємства. Також виступали Головний бухгалтер, начальник торговельного відділу, відділу планування (по 5 хвилин), усі завідувачі магазинів (по 3 хвилини).

Наводилась відома всім працівникам інформація про складність сучасного періоду, визначалися причини відхилення від досягнення поставлених цілей та винуватці.

У своїх поясненнях спеціалісти апарату управління та завідувачі магазинів відводили від себе критику, наводили приклади недбайливого ставлення до роботи підлеглих та інших працівників підприємства.

Нараду було закінчено через 2,5 години (замість 1, як планувалося). Конкретних заходів щодо проблеми, яка розглядалася, не визначено.

Підсумків наради підведено не було.

 

Завдання

1.Визначити кошторис наради (плановий та фактичний).

2.Надати характеристику якості наради, яку було проведено, діям керівника підприємства, визначити недоліки проведеної наради.

3.Складіть правильну технологічну схему підготовки та проведення наради відповідно до проблеми, що визначена, та прийміть ріщення щодо визначення кола питань, що підлягають обговоренню, визначення кола учасників наради, технології проведення, контролю за виробленням рішення і доведенням його до виконавців, а також закриття наради.

Інформаційне забезпечення задачі

Додаток 1

Додаткова інформація до задачі «Виробнича нарада»

Кількість відпрацьованих робочих днів за місяць - 26.

Тривалість робочого дня - 8 год.

Середньомісячна заробітна плата одного спеціаліста - 1600 грн.

Кількість спеціалістів, що брали участь у нараді - 30 чол.

Кількість годин, витрачених спеціалістами на проведення наради - 2,5 год.

Оренда приміщення для проведення виробничої наради -350 грн за 1 год.

 

 Дата добавления: 2015-08-12; просмотров: 942. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.016 сек.) русская версия | украинская версия