Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Завершення. 1._. — платіжний засіб інших країн, який законно або незаконно використовується на території певної країни.:

1._.......... — платіжний засіб інших країн, який законно або незаконно використовується на території певної країни.:

2. ……… — використовування іноземної валюти як засо­бу обігу, одиниці розрахунку і засобу заощадження.

3……… — міжнародна валютна система, заснована на офіційно встановлених фіксованих паритетах валют до долара США, який, у свою чергу, конвертувався в золото за фіксованим курсом.

4………. — валюта, яка має здатність вільно обмінюватись для резидентів і нерезидентів на іноземну валюту і використовува­тись в угодах з реальними і фінансовими активами.

5…….. — право резидентів купувати, зберігати і здійсню­вати операції всередині країни з активами у формі валюти і банків­ських депозитів, деномінованих в іноземній валюті.

6……… — валюта, що характеризується стабільним ва­лютним курсом, зміни якого відбуваються переважно внаслідок фундаментальних макроекономічних закономірностей.

7………. — право резидентів здійснювати операції з іно­земною валютою з нерезидентами.

8………. — закріплена в міжнародних угодах форма орга­нізації валютно-фінансових відносин, які функціонують само­стійно або обслуговують міжнародний рух товарів і факторів виробництва.

9…….. — валюта, в якій країни тримають свої ліквідні міжнародні резервні активи, що використовуються для покриття від'ємного сальдо платіжного балансу.

10……….. — використання іноземної валюти тільки як за­собу обігу.Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 887. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.011 сек.) русская версия | украинская версия