Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Практичні завдання до теми. Для закріплення знань із даної теми необхідно виконати прак­тичні завдання та підсумковий тест (тестування прово­дить­ся під час семінарського заняття).
Для закріплення знань із даної теми необхідно виконати прак­тичні завдання та підсумковий тест (тестування прово­дить­ся під час семінарського заняття).

Практичне завдання 1. Розв’яжіть задачі та зробіть висновки за ними.

Задача 1.У 2009 р. «Вендет Корпорейшн» мала оподат­кова­ний дохід у розмірі 10,5 млн дол.

1. Чому дорівнює сума податкових виплат компанії феде­ральній владі за рік?

2. Припустимо, що вона одержала додатковий доход в 1 млн дол. від отриманих виплат за відсотками облігацій, що їй на­ле­жать. Чому дорівнює податок на цей відсотковий дохід?

3. Нехай «Вендет» не отримує дохода за відсотками, але одер­жує додатковий доход в 2 млн дол. у вигляді дивідендів за ак­ціями, якими вона володіє. Чому дорівнює податок на дохід із дивідендів?

Задача 2.«Шрівс Корпорейшн» має у своєму розпорядженні 10 000 дол., які вона планує вкласти в цінні папери, що легко реалізуються. Їй потрібно обирати між придбанням облігацій із доходом 7,5 % муніципальних акцій штату Флорида з доходом 5 % і привілейованих акцій із дивідендами, що дають 6 % при­бутку. Ставка податку для компанії дорівнює 35 %, а 70 % її доходу з дивідендів звільняється від оподаткування.

Припустимо, що ступінь ризику однаковий під час придбання кожного виду цінних паперів. Тому «Шрівс» обирає, що придба­ти, тільки на основі доходу, який залишився після виплати податків. Які цінні папери слід їй обрати для придбання? Чому буде дорівнювати прибуток (норма прибутку) після утримання податків за найбільш високоприбутковими акціями?

Задача 3.Маємо дані господарської діяльності підприємства за 2007–2009 рр., наведені в табл. 26. Охарактеризуйте фінан­совий стан підприємства. Розрахуйте розмір валового прибутку, прибутку до оподаткування (балансового прибутку) і чистого прибутку та поясніть динаміку зміни показників. Визначте, чи загрожує підприємству фінансова криза й можливість бан­крут­ства в довгостроковій перспективі? Які заходи слід вжити фі­нансовому менеджеру підприємства для покращення господар­сько-фінансової діяльності й недопущення його банкрутства.

Таблиця 26


Поможем в написании учебной работы
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 321. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.012 сек.) русская версия | украинская версия
Поможем в написании
> Курсовые, контрольные, дипломные и другие работы со скидкой до 25%
3 569 лучших специалисов, готовы оказать помощь 24/7