Завдання до практичних занять. 7 страница
б) позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю; в) громадські роботи; г) штраф.
5. Штраф застосовується лише до неповнолітніх: а) батьки яких можуть сплатити штраф; б) що мають самостійний доход, власні кошти або майно, на яке може бути звернене стягнення; в) які працюють; г) які досягли віку, з якого можливе працевлаштування.
6. Громадські роботи можуть бути призначені неповнолітньому: а) у віці від 16 до 18 років; б) у віці від 14 до 18 років; в) якому виповнилося 14 років; г) які досягли віку, з якого можливе працевлаштування; ґ) якому виповнилося 11 років.
7. Громадські роботи, що призначаються неповнолітній особі полягають: а) у виконанні неповнолітнім робіт у вільний від навчання чи основної роботи час; б) у виконанні неповнолітнім робіт у будь-який час, але не більше двох годин на день; в) у виконанні неповнолітнім робіт у вільний від навчання чи основної роботи час, але не більше двох годин на тиждень; г) жодна з відповідей не є правильною.
8. Виправні роботи можуть бути призначені неповнолітньому в за місцем роботи на строк: а) від одного місяця до одного року; б) від двох місяців до двох років; в) від сорока до ста двадцяти годин; г) жодна з відповідей не є правильною; ґ) від двох місяців до одного року.
9. Арешт призначається неповнолітньому на строк: а) від п’ятнадцяти до тридцяти діб; б) від одного місяця до одного року; в) від п'ятнадцяти до сорока п'яти діб; г) від п'ятнадцяти до сорока діб; ґ) від двох до шести місяців.
10. При призначенні покарання неповнолітньому суд, крім обставин, передбачених у статтях 65–67 КК, враховує також: а) у якій сім’ї виховувався неповнолітній; б) рівень розумових здібностей неповнолітнього; в) особу неповнолітнього; г) обставини, що сприяли вчиненню злочину; ґ) умови його життя та виховання, вплив дорослих, рівень розвитку та інші особливості особи неповнолітнього.
11. Які заходи виховного характеру можуть бути застосовані до неповнолітнього: а) громадська догана; б) домашній арешт; в) застереження; г) покладення обов’язку публічно попросити вибачення у потерпілого; ґ) обмеження дозвілля і встановлення особливих вимог до поведінки неповнолітнього.
|