Subordinate ClausesComplete the sentences with the words in brackets. Place time expressions at the end of the sentences.
ПЛАН ЗАНЯТТЯ№13 “___”_______200 р.
Група: ЕА Спеціальність: «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» _____________________________________________________________ Тема заняття:Двотактовий підсилювач. Умовні речення. Мета заняття:
Методична: удосконалення методики проведення практичного заняття з використанням інтерактивних методів навчання.
Навчальна -: розвиток самостійного висловлювання за ситуацією, вчити формувати висловлювання та доводити свою думку,висказувати пропозиції, запрошувати та уточнювати інформацію, вести бесіду , використовуючи фахову лексику, вирішувати питання у виробничих умовах, вчити студентів розвивати навички написання . Виховна – виховання культури спілкування,мовленнєвого етикету, розширення кругозору мислення, інтересу до майбутньої професії. Вид заняття:практичне
Форма проведення заняття:отримання нових знань
Забезпечуючі:ділове мовлення,основи електропривода Забезпечувальні: культурологія, ,шкільний курс англійської мови,інформатика Методичне забезпечення:роздавальний матеріал, тестові завдання,
Література:Є.С. Луговая « Посібник з іноземної мови для енергетичних спеціальностей», Москва, « Вища школа»,2002 Додаткова:Е.Гленндінг Н. Гленндінг « Oxford English for electrical and mechanica engeneering» Raymond Murphy “ English Grammar in use” Cambrige University Press,
ХІД ЗАНЯТТЯ: 1. Організаційний момент _ хв. Привітання студентів Підготовка аудиторії до заняття, перевірка наявності студентів
План заняття: 1) Перевірка домашнього завдання. Доповідь з теми за вибором студента. 2) Робота з електротехнічними текстами « Двотактовий підсилювач», « Ка- скадний підсилювач»
3. Мотивація навчання.(Мотивація навчання шляхом мозгової атаки.What do you know about push-pull amplifier? When is it used?) 4Актуалізація опорних .Робота над мовними клеше ( thus, thi way, on the contrary). Повторення складнопідрядних речень з конструкцією while ( стр.54 впр.4) 5. Робота над електротехнічними текстами по групам. Тексти « Двотактовий підсилювач», стр.53; «Ка- скадний підсилювач» стр.55 Для всієї групи: - Претекстові вправи стр. 52 впр2; стр. 55 впр2 - Робота над новим лексичним матеріалом стр.52 впр1 - Тренування нової лексики в ігрової формі Робота по групам:
План роботи над текстом: а) прочитати та виписати нову лексику до тексту; б) прочитати та перекласти текст ( колективне виконання, сильний студент допомагає слабкому) е) виконати тестове завдання г) відповісти на питання
6 Підсумок заняття .Групи відчитуються про виконану роботу. .8 Домашнє завдання: лексика з тексів “___”_______200 р.
Група: ЕА Спеціальність: «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» _____________________________________________________________ Тема заняття:Узагальнююче заняття з теми «Електротехнічні тексти різного напряму» Мета заняття:
Методична: удосконалення методики проведення практичного заняття з використанням інтерактивних методів навчання.
Навчальна -: розвиток самостійного висловлювання за ситуацією, вчити формувати висловлювання та доводити свою думку,висказувати пропозиції, запрошувати та уточнювати інформацію, вести бесіду , використовуючи фахову лексику, вирішувати питання у виробничих умовах, вчити студентів розвивати навички написання . Виховна – виховання культури спілкування,мовленнєвого етикету, розширення кругозору мислення, інтересу до майбутньої професії. Вид заняття:практичне
Форма проведення заняття:узагальнююче
Забезпечуючі:ділове мовлення,основи електропривода Забезпечувальні: культурологія, ,шкільний курс англійської мови,інформатика Методичне забезпечення:роздавальний матеріал, тестові завдання,
Література:Є.С. Луговая « Посібник з іноземної мови для енергетичних спеціальностей», Москва, « Вища школа»,2002 Додаткова:Е.Гленндінг Н. Гленндінг « Oxford English for electrical and mechanica engeneering» Raymond Murphy “ English Grammar in use” Cambrige University Press,
ХІД ЗАНЯТТЯ: 1. Організаційний момент _ хв. Привітання студентів Підготовка аудиторії до заняття, перевірка наявності студентів
План заняття: 1) Перевірка домашнього завдання. Доповідь з теми « Фільтри» 2) Робота з електротехнічними текстами різного напряму. Анотування текстів.
3. Мотивація навчання.(Мотивація навчання шляхом заповнення кросворду, розв’язування шарад різного типу з лексикою електротехнічного напряму.) 4Актуалізація опорних знань ( розв’язування шарад).Гра «Витягни дві картки та склади речення»( повторення лексики з теми « Фільтри») 5. Робота над електротехнічними текстами по групам. Тексти « Електронні лапи» стр.45; « Fuses» стр.60; « Використання електронних ламп»стр.48 Кожна група виконує за планом роботу над текстом і отримує інший текст. План роботи над текстом: а) прочитати та виписати нову лексику до тексту; б) прочитати та перекласти текст ( колективне виконання, сильний студент допомагає слабкому) е) виконати тестове завдання г) відповісти на питання 6 Підсумок заняття .Групи відчитуються про виконану роботу. .8 Домашнє завдання: доповідь з теми за вибором студента, лексика з тексів
ЗАНЯТТЯ№15 “___”_______200 р.
Група: ЕА Спеціальність: «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» _____________________________________________________________ Тема заняття: Техніка безпеки на підприємстві.Електричний шок. Заземлення. Мета заняття:
Методична: удосконалення методики проведення практичного заняття з використанням інтерактивних методів навчання.
Навчальна -: розвиток самостійного висловлювання за ситуацією, вчити формувати висловлювання та доводити свою думку,висказувати пропозиції, запрошувати та уточнювати інформацію, вести бесіду , використовуючи фахову лексику, вирішувати питання у виробничих умовах, вчити студентів розвивати навички написання . Виховна – виховання культури спілкування,мовленнєвого етикету, розширення кругозору мислення, інтересу до майбутньої професії. Вид заняття:практичне
Форма проведення заняття:отримання нових знань
Забезпечуючі:ділове мовлення,основи електропривода, безпека життєдіяльності. Забезпечувальні: культурологія, ,шкільний курс англійської мови,інформатика Методичне забезпечення:роздавальний матеріал, тестові завдання,
Література:Є.С. Луговая « Посібник з іноземної мови для енергетичних спеціальностей», Москва, « Вища школа»,2002 Додаткова:Е.Гленндінг Н. Гленндінг « Oxford English for electrical and mechanica engeneering» Raymond Murphy “ English Grammar in use” Cambrige University Press,
ХІД ЗАНЯТТЯ: 1. Організаційний момент _ хв. Привітання студентів Підготовка аудиторії до заняття, перевірка наявності студентів
План заняття: 1) Перевірка домашнього завдання. Фронтальне опитування. 2) Текст « Заземлення. Електричний шок»( робота над новою темою) 3)Фронтальна бесіда з теми « Техніка безпеки при роботі з електричним струмом» ( відповіді на питання до тексту, формування тезисів для доповіді) 3. Мотивація навчання .(Мотивація навчання шляхом мовної атаки.) Викладач пропонує висказати свої думки щодо теми: Is the work of electrician dangerous? Why do you think so? What must you know to avoid dangerous situations? Have you ever repair any electric appliance? 4 .Активізація опорних знань. Активізація відбувається ляхом вступної бесіди зі студентами. Повторення попередньо вивченої лексики та граматики.
5. Робота над темою « Техніка безпеки при роботі з електричним струмом»: а) Введення нового лексичного матеріалу до теми. Стр69 впр.1 б) Робота над передтекстовими вправами до тексту стр.69 впр2,3,4,5. в)Читання та переклад тексту стр.70 г)виконання вправ на розуміння тексту та закріплення лексико-граматичного матеріалу стр.71 впр7,8,9 д) творче завдання студентам стр 72 впр10.
6 Підсумок заняття .Узагальнення вивченого на занятті. .8 Домашнє завдання: лексика з теми, вивчити конспект текст читати стр.70
ПЛАН ЗАНЯТТЯ№16 “___”_______200 р.
Група: ЕА Спеціальність: «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» _____________________________________________________________ Тема заняття: Техніка безпеки при роботі зелектричним струмом. Імператив. Мета заняття:
Методична: удосконалення методики проведення практичного заняття з використанням інтерактивних методів навчання.
Навчальна -: розвиток самостійного висловлювання за ситуацією, вчити формувати висловлювання та доводити свою думку,висказувати пропозиції, запрошувати та уточнювати інформацію, вести бесіду , використовуючи фахову лексику, вирішувати питання у виробничих умовах, вчити студентів розвивати навички написання . Виховна – виховання культури спілкування,мовленнєвого етикету, розширення кругозору мислення, інтересу до майбутньої професії. Вид заняття:практичне
Форма проведення заняття:інтеграційне
Забезпечуючі:ділове мовлення,основи електропривода, безпека життєдіяльності. Забезпечувальні: культурологія, ,шкільний курс англійської мови,інформатика Методичне забезпечення:роздавальний матеріал, тестові завдання,
Література: Основна:Є.С. Луговая « Посібник з іноземної мови для енергетичних спеціальностей», Москва, « Вища школа»,2002 Додаткова:Е.Гленндінг Н. Гленндінг « Oxford English for electrical and mechanica engeneering» Raymond Murphy “ English Grammar in use” Cambrige University Press,
ХІД ЗАНЯТТЯ: 1. Організаційний момент _ хв. Привітання студентів Підготовка аудиторії до заняття, перевірка наявності студентів
План заняття: 1) Перевірка домашнього завдання. Фронтальне опитування за тезами. Стоп-читання тексту. ( стр70) 2) Текст «: Техніка безпеки при роботі зелектричним струмом.» 3)Фронтальна бесіда з теми « Техніка безпеки на підприємстві» ( відповіді на питання до тексту, формування тезисів для доповіді)
3. Мотивація навчання .(Мотивація навчання шляхом мовної атаки.) Викладач пропонує висказати свої думки щодо теми: What current is dangerous for a man? What must you know to prevent electric shock? What means of safety do electricians use working with electricity? 4 .Активізація опорних знань. Активізація відбувається ляхом вступної бесіди зі студентами. Повторення попередньо вивченої лексики та граматики.
5. Робота над темою « Техніка безпеки при роботі з електричним струмом»:
а) Введення нового лексичного матеріалу до теми ( розд. матеріал) б) Робота над передтекстовими вправами до тексту в)Читання та переклад тексту г)виконання вправ на розуміння тексту та закріплення лексико-граматичного матеріалу д) Складання плану тексту та розповідь за планом . 6 Підсумок заняття :Узагальнення вивченого на занятті.
.8 Домашнє завдання: підготувати повідомлення за текстом
RULES OF SAFETY Поможем в написании учебной работы
|