Recognize a subordinate clause when you see one.
A subordinate clause—also called a dependent clause —will begin with a subordinate conjunction or a relative pronoun and will contain both a subject and a verb. This combination of words will not form a complete sentence. It will instead make a reader want additional information to finish the thought. Here is a list of subordinate conjunctions:
Here are your relative pronouns:
Now take a look at these examples: After Amy sneezed all over the tuna salad After = subordinate conjunction; Amy = subject; sneezed = verb. Once Adam smashed the spider Once = subordinate conjunction; Adam = subject; smashed = verb. Until Mr. Sanchez has his first cup of coffee Until = subordinate conjunction; Mr. Sanchez = subject; has = verb. Who ate handfuls of Cheerios with his bare hands Who = relative pronoun; Who = subject; ate = verb. ЗАНЯТТЯ№12 “___”_______200 р.
Група: ЕА Спеціальність: «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» _____________________________________________________________ Тема заняття:Фільтри. Складнопідрядні речення цілі. Мета заняття:
Методична: удосконалення методики проведення практичного заняття з використанням інтерактивних методів навчання.
Навчальна -: розвиток самостійного висловлювання за ситуацією, вчити формувати висловлювання та доводити свою думку,висказувати пропозиції, запрошувати та уточнювати інформацію, вести бесіду, використовуючи фахову лексику, вирішувати питання у виробничих умовах, вчити студентів розвивати навички написання. Виховна – виховання культури спілкування,мовленнєвого етикету, розширення кругозору мислення, інтересу до майбутньої професії. Вид заняття:практичне
Форма проведення заняття:інтеграційна
Межпредметні зв'язки: Забезпечуючі:ділове мовлення,основи електропривода Забезпечувальні: культурологія, ,шкільний курс англійської мови,інформатика Методичне забезпечення:роздавальний матеріал, тестові завдання,
Література: Основна:Є.С. Луговая «Посібник з іноземної мови для енергетичних спеціальностей», Москва, «Вища школа»,2002 Додаткова:Е.Гленндінг Н. Гленндінг «Oxford English for electrical and mechanica engeneering» Raymond Murphy “ English Grammar in use” Cambrige University Press,
ХІД ЗАНЯТТЯ: 1. Організаційний момент _ хв. Привітання студентів Підготовка аудиторії до заняття, перевірка наявності студентів 2. Ознайомлення студентів з темою та навчальними цілями заняття (план План заняття: 1) Перевірка домашнього завдання. Текст «Зціплення» 2) Робота над текстом «Фільтри» 3) Виконання вправ на розуміння прочитаного тексту. 4) Переказ тексту індивідуально, по парах, колективний
3. Мотивація навчання.(Мотивація навчання шляхом бесіди зі студентами. Викладач намагається з’ясувати, що знають студенти про фільтри з предметів, які вивчаються за фахом.) 4Актуалізація опорних знань.Повторення вивченого раніше граматичного матеріалу.(тестові завдання) Повторення мовних структур therefore, on one hand, on the other hand,for instance, for example, as a rule. Будування речень з цими структурами. 5. Робота над текстом «Фільтри» а)виконання перед текстової вправи стр.41 впр.1 б)Читання та переклад тексту стр.42. в) Аналізування граматичних явищ. г) Лексико-граматичні вправи до тексту стр.42 впр.2; стр43 впр3. д) Питання до тексту стр43., впр.4 е) стоп-читання тексту;переказ тексту індивідуально, по парах, колективний, творча вправа стр.43 впр5 (за вибором студентів) 6 Підсумок заняття Фронтальне повторення вивченого на занятті. .8 Домашнє завдання: доповідь з теми «Фільтри», лексика
Grammar:. Subordinate clause of purpose. Task1
|