Пасивний стан (Passive Voice)
Пасивний стан означає, що підмет не виконує дію, а зазнає на собі дію іншої особи або предмета. The textbook is printed in Kyiv.
Пасивний стан утворюється з допоміжного дієслова be у відповідному часі і III форми основного дієслова.
Tense Active Voice Passive Voice
Pres. Indef. They (often) discuss this book. The book is (often) discussed. Past Indef. They discussed this book. The book was discussed. Fut. Indef. They will discuss this book. The book will be discussed. Pres. Cont. They are discussing it now. It is being discussed now. Past Cont. They were discussing it when It was being discussed when Ann came. Ann came. Fut. Cont. They shall be discussing this book at 5 p.m. tomorrow. Pres. Perf. They have (already) discussed The book has (already) been discussed. this book. Past Perf. They had discussed it by that time. It had been discussed by that time. Fut. Perf. They will have discussed it by the It will have been discussed by end of the month. the end of month.
ЗАНЯТТЯ№4 “___”_______200 р.
Група: ЕА Спеціальність: «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» _____________________________________________________________ Тема заняття:Вимірювальні прилади. Пасивний стан у доконаному часі. Мета заняття: Методична: удосконалення методики проведення практичного заняття з використанням інтерактивних методів навчання.
Навчальна -: розвиток самостійного висловлювання за ситуацією, вчити формувати висловлювання та доводити свою думку,висказувати пропозиції, запрошувати та уточнювати інформацію, вести бесіду, використовуючи фахову лексику Виховна – виховання культури спілкування,мовленнєвого етикету, розширення кругозору мислення, інтересу до майбутньої професії. Вид заняття:практичне
Форма проведення заняття:отримання нових знань
Межпредметні зв'язки: Забезпечуючі:ділове мовлення,основи електропривода Забезпечувальні: культурологія, ,шкільний курс англійської мови,інформатика Методичне забезпечення:роздавальний матеріал, тестові завдання,
Література:Є.С. Луговая «Посібник з іноземної мови для енергетичних спеціальностей», Москва, «Вища школа»,2002 Додаткова:Е.Гленндінг Н. Гленндінг «Oxford English for electrical and mechanica engeneering» Raymond Murphy “ English Grammar in use” Cambrige University Press,
ХІД ЗАНЯТТЯ: 1. Організаційний момент _ хв. Привітання студентів Підготовка аудиторії до заняття, перевірка наявності студентів 2. Ознайомлення студентів з темою та навчальними цілями заняття (план План заняття: 1) Перевірка домашнього завдання. Лексичний диктант. 2) Викладання матеріалу з теми «Вимірювальні прилади» 2) Особливості словотворення. Префікси та суфікси(префікси inter-, суфікси - ly, -ward, -wise.) Пасивний тривалий стан.
3) Ознайомлення з фаховою лексикою. Бесіда про типи з’єднань. 4) Виконання лексико-граматичних вправна закріплення нового лексичного матеріалу і на повторення пасивного стану. 3. Мотивація навчання. (Мотивація навчання шляхом використання творчих завдань. Робота з кросвордом, шарадами) 4Актуалізація опорних знань. Повторення теми «Паралельне та послідове з’єднання» , бесіда, повторення правил утворення питань. 5. Виконання лексико-граматичних вправна закріплення нового лексичного матеріалу Є.С. Луговая «Посібник з іноземної мови для енергетичних спеціальностей» с. 14 впр.1-2; с. 15 впр.2-3; (усно); Розігрування ігрових ситуацій за пройденим матеріалом. 6 Підсумок заняття. Фронтальне повторення вивченого на занятті. .8 Домашнє завдання: вивчити нову лексику з теми; повідомлення з теми
|