Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Які з наведених оцінок не належать до демократичних політичних режимів?
Доверь свою работу кандидату наук!
Поможем с курсовой, контрольной, дипломной, рефератом, отчетом по практике, научно-исследовательской и любой другой работой

1. Усі демократичні режими дотримуються прав людини.

2. Усі демократичні режими припускають існування опозиції правлячим партіям.

3. Усі демократичні режими характеризуються поділом влади.

4. Усі демократичні режими ґрунтуються на президентській формі правління.

5. Для демократичних режимів характерна федеративна, а не унітарна форма державного устрою.

5. Як ви розумієте наступний вислів: ”Здатність людини до справедливості робить демократію можливою, але його схильність до несправедливості робить її необхідною”?

6. А. де Токвіль у своїй книзі ”Демократія в Америці” пише: ”...американська демократія часто помиляється у виборі людей, яким вона довіряє владу. Однак зовсім нелегко відповісти на запитання, чому держава, яка управляється цими людьми, квітне”. Запропонуйте власний варіант відповіді на поставлене запитання.

7. Які ідеї та політичні доктрини Нового часу здійснили рішучий вплив на сучасну уяву про демократію? Відповідь обґрунтуйте.

1. Концепція природного права, свободи та автономності особистості.

2. Теорія ”суспільного договору” Т.Гоббса.

3. Теорія правової держави І.Канта, Р.Моля, Р.Вількерта. Концепція ”загальної волі” Ж.-Ж.Руссо.

4. Теорія поділу влади Ш.Монтеск’є.

8. У країні X відбуваються вибори та існує парламент. Чи можна на основі цих ознак стверджувати, що у країні функціонує демократія?Дата добавления: 2015-09-04; просмотров: 384. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.02 сек.) русская версия | украинская версия