Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Translate into English. Бі-Бі-Сі керує двома національними телевізійними каналами, що доповнюють один одного – Бі-Бі-Сі 1 та Бі-Бі-Сі 2

Бі-Бі-Сі

Бі-Бі-Сі керує двома національними телевізійними каналами, що доповнюють один одного – Бі-Бі-Сі 1 та Бі-Бі-Сі 2, які працюють в ефірі з ранку до пізньої ночі. Радіомережа Бі-Бі-Сі обслуговує аудиторію в 28 мільйонів слухачів на тиждень та забезпечує мовлення п'яти національних мереж. Бі-Бі-Сі має 37 місцевих радіостанцій, що обслуговують Англію та Нормандські острови, а також регіональні та громадські радіослужби в Шотландії, Уельсі та Північній Ірландії.

Всесвітня служба радіо Бі-Бі-Сі транслює програми англійською мовою та 40 іншими мовами світу. Кількість постійних слухачів її в усьому світі складає 133 мільйони. У 1994-95 роках Всесвітнє телебачення Бі-Бі-Сі мало ліцензію більш, ніж на 14500 годин мовлення на 80 країн світу, завдяки чому Бі-Бі-Сі стала найбільшим у Європі експортером програм. Вона також має канал розважальних програм для передплатників у континентальній Європі та канал, що транслює новини арабською мовою.

Внутрішня служба Бі-Бі-Сі фінансується майже повністю за рахунок продажу щорічних телевізійних ліцензій. Платної реклами не існує. Всесвітня радіослужба Бі-Бі-Сі фінансується урядовими грантами, тоді як Всесвітня служба телебачення Бі-Бі-Сі існує за рахунок самофінансування.

SPEAKINGДата добавления: 2015-09-04; просмотров: 398. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2022 год . (0.018 сек.) русская версия | украинская версия