Навантаження
а) Власна вага елементів бункера при товщині його стінок 0,15м. Вертикальні стінки: тс/м; тс/м. Вага похилих стінок воронки: , . Вага частини воронки нижче середини її висоти: , .
б) Вага сипучого при повній загрузці бункера.
Рис. 4. Об’єм сипучого, що діє в перерізі 1-1
Об’єм матеріалу в бункері визначаємо за формулою: , . Вага сипучого при повній загрузці бункера, яка діє в перерізі 1-1 на рис.4, в середині висоти воронки. Об’єм матеріалу в бункері нижче перерізу 1-1: Об’єм стовпа сипучого над перерізом 1-1(див. рис.4): , .
в) Навантаження від перекриття над бункером. Власна вага: кгс/м2; кгс/м2. Тимчасові навантаження: кгс/м2; кгс/м2. 3.2. Визначення розрахункових розтягуючих горизонтальних зусиль в стінках бункера (рис. 5) Зусилля у вертикальній стінці шириною а2= b2=4м: по середині висоти ; в місці дотику похилої частини .
Зусилля в похилій стінці шириною по верху а2= b2=4м і αа=αb=420: в місці дотику до вертикальної стінки за формулою: ; по середині висоти похилої стінки за формулою: 3.3 Визначення розрахункових розтягуючих скатних зусиль в стінках бункера (рис. 5) Зусилля в вертикальних стінках в місті примикання похилої частини: тс/м Зусилля в похилій стінці шириною поверху а2=b2=4м і αа= αb=420 в місці примикання до вертикальної стінки: тс/м На середині висоти похилої стінки: тс/м Рис. 5. Схеми стінок бункера з розтягуючими горизонтальними та скатними зусиллями 3.4. Визначення зусиль від місцевого згину (рис. 6)
Згинаючі моменти в вертикальних стінках визначаються по таблиці 1. дод. 4[1] для схеми IV по формулі результати зводимо в таблицю 2. Рис. 6. Схеми розрахункових зусиль при розрахунку на місцевий згин вертикальних стінок Таблиця 2
Згинаючі моменти для похилих стінок визначаються по таблицям як для трикутних плит защемлених по контуру. Трапецієвидна загрузка розкладується на рівномірно розподілену і трикутну. Згинаючі моменти визначаються по таблиці 2 дод.4[1] при рівномірно розподіленій загрузці максимальної інтенсивності (, ) за вирахуванням моментів отриманих із таблиці 4, дод.4[1] при трикутній загрузці з інтенсивністю - , - згинаючі моменти в похилих стінках вираховуються для точок 1, 2, 3 (рис 8) Результати заносимо в таблицю 3.
Рис 8. Схема розрахункових точок при розрахунку на місцевий згин похилих стінок
|