Основные компоненты необходимые для организации пользовательского интерфейса калькулятора с конвертером валют
1. Поняття про соціальну (суспільну) комунікацію. 2. Комунікаційна діяльність і спілкування. 3. Види, рівні й форми комунікаційної діяльності. 4. Мікрокомунікація. Мідікоммунікація. Макрокомунікація. 5. Спілкування як соціально-психологічна і комунікаційна категорія. 6. Різновиди комунікаційних каналів. 7. Схема комунікації. 8. Масова комунікація. 9. Поява і розвиток теорії комунікації. 10. Масова свідомість та розвиток ефективних технологій впливу на неї. 11. Комунікативний простір. 12. Інформаційний простір та боротьба за нього. 13. Статус організації, фірми, партії, торгової марки в інформаційному просторі як фактор і показник економічного, політичного, соціального потенціалу. 14. Візуальна комунікація та її роль в рекламі. Фотографія. Міміка, жести, рухи. 15. Вербальна комунікація та її роль в рекламі. Багатозначність вербальної комунікації. 16. Вербальна і текстова комунікації. 17. ІІерформансна (ритуальна) комунікація. 18. Міфологічна комунікація. 19. Художня комунікація. 20. Розвиток масової комунікації та концепція інформаційного суспільства. 21. Реалізація завдань суб’єктів соціальних інтересів у системі засобів масової комунікації. 22. Технологія масовокомунікативної діяльності. 23. Комунікаційні моделі та їх технологічні можливості. 24. Вплив засобів масової комунікації на формування установок і соціальних стереотипів. 25. Особливості впливу та сприйняття друкованих засобів у системі масової комунікації. 26. Чотири теорії преси. 27. Характеристики соціальної та тематичної різноспрямованості преси. 28. Взаємодія преси та її аудиторії. 29. Переваги і недоліки інформації, записаної на матеріальному носієві. 30. Гіпертекстові зв’язки у системі електронних засобів масової інформації. “Теорія культивації” (Д. Гербнер). 31. Переваги та недоліки використання прямого телевізійного мовлення, що постачає програми “прямо додому”. 32. Функціонування мультимедіа-концернів у сфері масової комунікації. Механізми врегулювання кабельних і супутникових систем телебачення. 33. Рекламна комунікація. 34. Особливості комунікації в сфері реклами. 35. Канали рекламної комунікації. 36. Аудиторія засобів масової комунікації, споживач реклами та покупець (реальний та потенційний). 37. Історичні умови виникнення паблік рилейшнз. 38. Категорії паблік рилейшнз: акція, кампанія, обстановка, їх рактеристика. 39. Особливості використання паблік рилейшнз і пропаганди у системі засобів масової комунікації. 40. Основні правила створення ефективного Пр-продукту для просування іміджу ВНЗ у ЗМІ.
Основные компоненты необходимые для организации пользовательского интерфейса калькулятора с конвертером валют Основные компоненты, используемые приктически во всех пользовательских интерфейсах:
Компонент Edit (текстовое окно), свойство: Text – содержит текст выводящийся на экран. Свойство может задаваться программным путем. Объект можно использовать для ввода и вывода текстовой информации. Расположен в палитре компонентов на закладке Standard.
Компонент UpDown, свойство: Max – максимальное значение элемента; Min – минимальное значение элемента; Position – текущее положение элемента; Associate – привязка к объекту (например к текстовому окну); Объект можно использовать для увеличения или уменьшения значений нажатием на его кнопки. Расположен в палитре компонентов на закладке Win32. Элемент не позволяет изменять значение на дробную величину стандартным путем. Чтобы добиться такого эффекта необходимо в процедуру обрабатывающую событие OnClick этого объекта добавить код:
Компонент ComboBox, свойство: Items – массив элементов содержащийся в объекте; ItemIndex – индекс элемента в массиве; Text – элемент находящийся в окне объекта; AutoComplete – позволяет системе подбирать значения из списка элементов ближе всего подходящих вводимы в окно текста компонента; DropDownCount – количество элементов которые пудут показаны при выпадении списка; MaxLength – определяет максимальное количество символов которое можно ввести в текстовое поле компонента; Объект представляет собой падающий список элементов, позволяющий как вводить новые объекты в список, так и выбирать уже существующие. Расположен в палитре компонентов на закладке Standard.
Компонент MaskEdit, свойство: EditMask – редактор маски ввода, позволяющий создать новую маску или выбрать одну из уже существующих (!9999999,999999;0;_ - позволяет вводить только числовые значения от 0 до 9999999,999999); Компонеет является аналогом компонента Edit, но позволяет задавать ограничения на ввод текстовой информаци в окне. Может быть полезен при необходимости стандартизировать ввод инфомации, или, же, для удобства обработки вводимой информации. Компонент находиться в палитре компонентов на закладке Additional.
|