Висновки. Висновки оформляють з нової пронумерованої сторінки із заголовком “Висновки”
Висновки оформляють з нової пронумерованої сторінки із заголовком “ Висновки ”. Висновки є заключною частиною, підсумком прийнятого інженерного рішення виконаного проекту (роботи) із зазначенням досягнутих результатів, визначенням перспектив їх покращення, пропозиціями реалізації проекту (роботи). В тексті пояснювальної записки рекомендується давати висновки в кожному розділі. 2.2.12. Список використаної літератури. Форми запису
Бібліографічний опис складається згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 «Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання» та оформлюється з нової пронумерованої сторінки із заголовком “ Перелік джерел ” або “ Перелік посилань ” (дивись додаток 112). Перелік посилань повинен включати тільки ті літературні джерела, які використовувалися в дипломному, курсовому проектах або іншому навчальному документі і записуватися в порядку посилання на них у тексті. Перелік джерел повинен включати всі літературні джерела, які були пророблені для виконання дипломного, курсового проектів (робіт), інших навчальних документів і записуються у такому порядку: 1. законодавчі акти за строком їх прийняття; 2. нормативні акти галузі та підприємств за строком їх прийняття; 3. література в алфавітному порядку (за позначенням на форзаці книги); 4. електронні ресурси Інтернету; 5. рукописні навчальні документи (звіти з практики тощо). В списку кожне літературне джерело записують з абзацу, нумерують арабськими числами і записують мовою оригіналу. Наприклад: - форма запису літератури: 1. Прізвище та ініціали. Назва книги. - Місце видання: Видавництво, рік. - Кількість сторінок. (1. Максимович Н. Г. Теорія графів і електричних кіл. - Львів: Вища школа, 1987. - 216 с.) Примітка – Великі міста, такі як Київ, Москва дозволяється записувати однією великою буквою з крапкою. - форма запису електронного ресурсу: 2. ПБ 03-498-02. Единые правила безопасности при разработке месторождений полезных ископаемых открытым способом.(Електронний ресурс) – www.stroyka-ip.ru: Режим доступу http://stroyka-ip.ru/xsv_svgdogor/pb-03-498-02/pb-03-498-02_c.html. - Дата доступу:02.05.2010 - Назва з екрану.
2.2.13. Додатки
Додаток - це допоміжна частина дипломної роботи. Вона не є обов'язковою, якщо в додатку немає необхідності, воно може бути відсутнім. У додаток включаються об'ємні таблиці, схеми, інший ілюстративний матеріал, що не вписується по своєму формату в основний текст або носить допоміжний інформативний характер. Додатки робляться на окремих листах і повинні мати загальну з рештою частини роботи наскрізну нумерацію сторінок. Ілюстрації і таблиці в додатках нумеруються в межах кожного додатка. Кожне застосування слід починати з нової сторінки з вказівкою у правому верхньому куті сторінки прописними буквами слова «ДОДАТОК» і його позначення, під яким приводять заголовок, записуваний симетрично тексту з прописної букви. Додатки розташовують у порядку посилань на них у тексті роботи і позначають послідовно великими українськими буквами, за винятком букв Є, З, І, Ї, Й, О, Ч, Ь, наприклад, «ДОДАТОК А», «ДОДАТОК Б» і т.д. Якщо додатків більше ніж букв, то продовжують позначати арабськими цифрами. Дозволяється позначати додатки латинськими буквами, за винятком букв I і O. У тексті пояснювальної записки дають посилання на додатки, наприклад,
2.3. Оформлення графічної частини дипломного (курсового) проекту (роботи)
Креслення та схеми необхідно виконувати у відповідності до вимог стандартів ЄСКД на установлених форматах простими олівцями відповідної твердості, а демонстраційні плакати - тушшю або олівцем (ГОСТ 2.701-84 і ГОСТ 2.702-75). При використанні комп'ютерних графічних редакторів дозволяється (за згодою з адміністрацією технікуму) друкувати креслення і схеми на аркушах принтерного формату, а потім закріплювати на відповідних форматах. Кожен аркуш графічної частини повинен мати рамку робочого поля і основні написи. Кожні креслення або схема повинні мати назву, яка визначається назвою її виду і типу, наприклад, «Схема електрична принципова». Назву креслення або схеми вписують в графу 3 основного напису. Всі надписи на кресленнях та схемах повинні виконуватися креслярськими шрифтами згідно з міждержавним стандартом ГОСТ 2.304-81.
2.3.1. Вимоги до виконання гірничих креслень Гірничі креслення виконуються та оформлюються згідно з вимогами ГОСТ 2.850-75 … ГОСТ 2.857 - 75). Зразок основного напису для гірничих креслень - у додатку 16. Додаткова графа має розміри 50 х 14 мм. В цій графі вказують позначення документа. Якщо розміри на гірничому кресленні дані в мертах, про це слід повідомити в примітці: „* Розміри позначені у метрах ”, яка міститься над основним написом креслення.
|