Перелік форм контролю.
У відповідності до «Положення про медичне забезпечення спортивно-масових заходів», що затверджене наказом Міністерства охорони здоров`я України від 27.10.2008 року № 614, медичне забезпечення спортивно-масових заходів здійснюється Українським центром спортивної медицини, обласними та міськими диспансерами, центрами, незалежно від їх відомчого підпорядкування, відділеннями спортивної медицини лікувально-профілактичних закладів загальної мережі. Для медичного забезпечення змагань залучаються кваліфіковані медичні працівники. Присутність лікаря зі спортивної медицини обов`язкова на змаганнях всіх рівнів. Лікар змагань входить до складу суддівської колегії на правах заступника головного судді. Всі його рішення в межах компетентності обов`язкові для учасників, суддів, організаторів змагань. Лікар представляє до організаційного комітету або суддівської колегії план медичного забезпечення змагань та звіт після їх закінчення.
До змагань допускаються команди та учасники, які підтвердили протягом встановленого терміну свою участь та надали перелічені вище документи.
РЕГЛАМЕНТ є офіційним викликом на змагання. Робоча програма з навчальної дисцыпліни Психологія стресу
Освітньо-кваліфікаційний рівень: бакалавр Галузь знань: соціально-політичні Напрям підготовки: «Психологія» Курс навчання: 4-й Семестр: 8-й
Укладач: Губіна Т.І. ст. викладач кафедри психології ПНПУ
Полтава – 2011
Робоча програма з навчальної дисципліни розроблена на основі: Програми навчальної дисципліни: Психологія стресу програма для студентыв чктвертого курсу, психолого – педагогічного факультету (8 семестр)/ Укладач: Т.І. Губіна, За ред. В.Ф.Моргуна. – Полтава, 2011. – с.
Затверджено вченою радоюПолтавського державного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, протокол №_3_ від 27_жовтня 2011 р.
Загальні положення. 1.1. Мета курсу полягає у засвоення теоретичних і практичних знань з питань поглибити знання студентів з проблем психології емоцій, оволодіти методами профілактики стресових станів, розвиок особистісних і професійних якостей майбутнього практичого психолога. 1.2. Характеристика навчальної дисципліни «Психологія стресу». Цикл дисциплін:соціально-політичні. Частина циклу: варіативна (за вибором вузу, студентів).
Загальний обсяг дисципліни, види навчальної діяльності, їх розподіл: Назва змістовних модулів та перелік видів навчальної діяльності студентів (лекції, практичні, лабораторні тощо*)
Перелік форм контролю. Під час навчання студентів передбачено здійснення поточного, модульного та підсумкового контролю знань. Поточний контроль спрямований на перевірку систематичності роботи студентів, рівня засвоєння матеріалу протягом викладання курсу. Він здійснюється викладачем у вигляді усного опитування, на семінарських та лабораторних заняттях, тестуванні з теми, а також при перевірці індивідуальних завдань та самостійної роботи студента. Модульний контроль здійснюється як підсумок роботи студента протягом вивчення окремого модуля за результатами вивчення теоретичного та практичного матеріалу, передбаченого модулем, у формі тестування з тем змістового модуля. Організація навчання студентів із курсу включає 2 модульні контрольні роботи. Підсумковий контроль уявляє собою визначення підсумкової оцінки, яка складається з усіх балів, отриманих студентом під час поточного й модульного видів контролю. Оцінки, отримані студентами в процесі навчання за модульно-рейтинговою системою, є остаточними. Залік здійснюється у формі усної перевірки знань – відповідей на питання, що додаються у кінці робочої програми (згруповані по 2 питання у кожному білеті), та експрес-тестування 1.3.1.Оцінка окремих видів роботи студентів. На семінарських та лабораторних заняттях (поточний контроль) оцінюються: § складання словника психологічних термінів (1бал); § опрацювання літератури до семінарів (1-3бали); § виконання тестових завдань (0-2бали) § відповідь на репродуктивному рівні (1бал) § відповідь на частково пошуковому рівні (1,5балу); § відповідь на високому пізнавальному рівні (2бали); § Модульний контроль здійснюється на контрольних роботах по закінченню вивчення модулю і включає: § контрольну роботу з темами модуля: три завдання – отримує вищій бал, два завдання – середній бали, одне завдання – нищій бал, не виконав жодного – 0 балів. § виконання практичних завдань підчас лабораторних робіт (1-2бали);.
|