Студопедия — ТЕМИ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ. 3.2. Адміністративна відповідальність за правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку – 2 г.
Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

ТЕМИ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ. 3.2. Адміністративна відповідальність за правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку – 2 г.






3.2. Адміністративна відповідальність за правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку – 2 г.

Мета заняття: визначення системи заходів адміністративної відповідальності, що застосовуються за порушення громадського порядку та громадської безпеки, набуття практичних навичок по визначенню елементів складів правопорушень, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку, ознайомлення з загальними правилами здійснення кваліфікації адміністративних правопорушень, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку.

Основні поняття: адміністративна відповідальність, адміністративні стягнення, адміністративне правопорушення, склад правопорушення, адміністративно-правова кваліфікація, громадське місце, громадський порядок, громадська безпека.

Питання:

1) Адміністративна відповідальність в системі заходів протидії правопорушенням, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку.

2) Види та склади адміністративних правопорушень, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку.

3) Загальні правила накладення адміністративних стягнень за правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку.

 

 

3.3. Адміністративна відповідальність за правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління – 2 г.

Мета заняття: характеристика заходів адміністративної відповідальності за правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління, набуття практичних навичок по визначенню елементів складів правопорушень, що посягають на встановлений порядок управління, ознайомлення з загальними правилами здійснення кваліфікації адміністративних правопорушень, що посягають на встановлений порядок управління.

Основні поняття: адміністративна відповідальність, адміністративні стягнення, правила накладення стягнень, адміністративне правопорушення, склад правопорушення, адміністративно-правова кваліфікація, порядок управління, злісна непокора, неповага до суду, самоуправство, мітинги, вуличні походи, демонстрації,адміністративний нагляд, права споживачів.

Питання:

1) Адміністративна відповідальність в системі заходів протидії правопорушенням, що посягають на встановлений порядок управління.

2) Види та склади адміністративних правопорушень, що посягають на встановлений порядок управління.

3) Загальні правила накладення адміністративних стягнень за правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління.

 

3.4. Адміністративна відповідальність за правопорушення на транспорті, у галузі шляхового господарства та зв’язку – 2 г.

Мета заняття: визначення системи заходів адміністративної відповідальності, що застосовуються за адміністративні проступки на транспорті, у галузі шляхового господарства та зв’язку, набуття практичних навичок по визначенню елементів складів правопорушень, що скоюються за допомогою транспорту та в галузі шляхового господарства і зв’язку, ознайомлення з загальними правилами здійснення кваліфікації адміністративних правопорушень, що скоюються за допомогою транспорту та в галузі шляхового господарства і зв’язку.

Основні поняття: адміністративна відповідальність, адміністративні стягнення, адміністративне правопорушення, склад правопорушення, адміністративно-правова кваліфікація, транспорт, правила дорожнього руху, шляхове господарство, зв’язок.

Питання:

1) Адміністративна відповідальність в системі заходів протидії правопорушенням, що скоюються за допомогою транспорту та в галузі шляхового господарства і зв’язку.

2) Види та склади адміністративних правопорушень на транспорті, у галузі шляхового господарства та зв’язку.

3) Загальні правила накладення адміністративних стягнень за правопорушення на транспорті, у галузі шляхового господарства та зв’язку.

3.5. Адміністративна відповідальність за правопорушення в галузі охорони праці та здоров’я населення – 2 г.

Мета заняття: характеристика заходів адміністративної відповідальності, що застосовуються за вчинення правопорушень в галузі охорони праці та здоров’я населення, набуття практичних навичок по визначенню елементів складів правопорушень, що скоюються в галузі охорони праці та здоров’я населення, ознайомлення з загальними правилами здійснення кваліфікації адміністративних правопорушень, що скоюються в галузі охорони праці та здоров’я населення.

Основні поняття: адміністративна відповідальність, адміністративні стягнення, правила накладення стягнень, адміністративне правопорушення, склад правопорушення, адміністративно-правова кваліфікація, охорона праці, здоров’я населення, колективний договір, наркотичні засоби, психотропні речовини, санітарно-протиепідемічні та санітарно-гігієнічні правила, венерична хвороба.

Питання:

1) Адміністративна відповідальність в системі заходів протидії правопорушенням, що скоюються в галузі охорони праці та здоров’я населення.

2) Адміністративні правопорушення, що посягають на встановлений режим охорони праці та здоров’я населення.

3) Загальні правила накладення адміністративних стягнень за правопорушення, що посягають на встановлений режим охорони праці та здоров’я населення.

3.6. Адміністративна відповідальність за правопорушення у сільському господарстві та порушення ветеринарно-санітарних правил – 2 г.

Мета заняття: аналіз системи заходів адміністративної відповідальності, що застосовуються за правопорушення у сільському господарстві та порушення ветеринарно-санітарних правил, набуття практичних навичок по визначенню елементів складів правопорушень, що скоюються у сільському господарстві та сфері реалізації ветеринарно-санітарних правил, ознайомлення з загальними правилами здійснення кваліфікації адміністративних правопорушень, що скоюються у сільському господарстві та сфері реалізації ветеринарно-санітарних правил.

Основні поняття: адміністративна відповідальність, адміністративні стягнення, адміністративне правопорушення, склад правопорушення, адміністративно-правова кваліфікація, сільське господарство, ветеринарно-санітарні правила, карантин, культивування маку та коноплі, тваринництво, техніка безпеки.


Питання:

1) Адміністративна відповідальність в системі заходів протидії правопорушенням, що скоюються в сільському господарстві та сфері реалізації ветеринарно-санітарних правил.

2) Види та склади адміністративних правопорушень в сільському господарстві та сфері реалізації ветеринарно-санітарних правил.

3) Загальні правила накладення адміністративних стягнень за вчинення правопорушень у сільському господарстві та сфері реалізації ветеринарно-санітарних правил.

4.3. Адміністративна відповідальність за правопорушення митних правил – 2 г.

Мета заняття: характеристика заходів адміністративної відповідальності, що застосовуються за порушення митних правил, набуття практичних навичок по визначенню елементів складів порушень митних правил, ознайомлення з загальними правилами здійснення кваліфікації адміністративних правопорушень, що скоюються в сфері реалізації митних правил.

Основні поняття: адміністративна відповідальність, адміністративні стягнення, правила накладення стягнень, порушення митних правил, склад правопорушення, адміністративно-правова кваліфікація, резидент, нерезидент, митна справа, митний режим, митний кордон України.

Питання:

1) Адміністративна відповідальність в системі заходів протидії правопорушенням, що скоюються в сфері здійснення митної справи.

2) Порушення митних правил як різновид адміністративного правопорушення.

3) Загальні правила накладення адміністративних стягнень за вчинення порушень митних правил.







Дата добавления: 2015-10-12; просмотров: 438. Нарушение авторских прав; Мы поможем в написании вашей работы!



Практические расчеты на срез и смятие При изучении темы обратите внимание на основные расчетные предпосылки и условности расчета...

Функция спроса населения на данный товар Функция спроса населения на данный товар: Qd=7-Р. Функция предложения: Qs= -5+2Р,где...

Аальтернативная стоимость. Кривая производственных возможностей В экономике Буридании есть 100 ед. труда с производительностью 4 м ткани или 2 кг мяса...

Вычисление основной дактилоскопической формулы Вычислением основной дактоформулы обычно занимается следователь. Для этого все десять пальцев разбиваются на пять пар...

Виды и жанры театрализованных представлений   Проживание бронируется и оплачивается слушателями самостоятельно...

Что происходит при встрече с близнецовым пламенем   Если встреча с родственной душой может произойти достаточно спокойно – то встреча с близнецовым пламенем всегда подобна вспышке...

Реостаты и резисторы силовой цепи. Реостаты и резисторы силовой цепи. Резисторы и реостаты предназначены для ограничения тока в электрических цепях. В зависимости от назначения различают пусковые...

Решение Постоянные издержки (FC) не зависят от изменения объёма производства, существуют постоянно...

ТРАНСПОРТНАЯ ИММОБИЛИЗАЦИЯ   Под транспортной иммобилизацией понимают мероприятия, направленные на обеспечение покоя в поврежденном участке тела и близлежащих к нему суставах на период перевозки пострадавшего в лечебное учреждение...

Кишечный шов (Ламбера, Альберта, Шмидена, Матешука) Кишечный шов– это способ соединения кишечной стенки. В основе кишечного шва лежит принцип футлярного строения кишечной стенки...

Studopedia.info - Студопедия - 2014-2024 год . (0.012 сек.) русская версия | украинская версия