Тестові завдання. 2. залучених коштів до власного капіталу банку. 2. залучених коштів до власного капіталу банку
1. Ресурси банків складаються з: 1. власних коштів; 2 залучених коштів; 3. власних та залучених коштів; 4 немає вірної відповіді.
2. Пасивні депозитні операції можна класифікувати: 1. за категорією вкладників; 2. за строком здійснення; 3. за категорією вкладників та за строком здійснення; 4 немає вірної відповіді.
3. Пасивні кредитні операції - це: 1. операції, пов’язані з отриманням кредитів на міжбанківському ринку; 2. операції, пов’язані з випуском і розміщенням власних незабезпечених боргових зобов’язань.
4. Пасивні інвестиційні операції - це: 1. операції, пов’язані з отриманням кредитів на міжбанківському ринку; 2. операції, пов’язані з випуском і розміщенням власних незабезпечених боргових зобов’язань.
5. Обсяг коштів, які можуть бути використані як кредитні ресурси, становить: 1. брутто-кошти; 2. іммобілізація; 3. нетто-кошти банку; 4. немає вірної відповіді.
6. Коефіцієнт нетто-коштів обчислюється за формулою: 1. НК = БК – І; 2. 3.
7. Індекс коефіцієнта нетто-коштів структурних зрушень обчислюється за формулою: 1. 2. 3.
8. Індекс коефіцієнта нетто-коштів фіксованого складу обчислюється за формулою: 1. 2. 3.
9. Індекс коефіцієнта нетто-коштів змінного складу обчислюється за формулою: 1. 2. 3.
10. При обчисленні індексів коефіцієнта нетто-коштів вагомою є структура: 1. брутто-коштів; 2. нетто-коштів; 3. брутто-коштів та нетто-коштів; 4. немає вірної відповіді.
11. У звітному періоді порівняно з базисним коефіцієнт нетто-коштів у цілому по банку збільшився на 5 %. Зміна структури брутто-коштів спричинила зростання цього показника на 2 %. Обчисліть індекс коефіцієнта нетто-коштів фіксованого складу. 1. 1, 020; 2. 1, 029; 3. 1, 050.
12. Коефіцієнт достатності капіталу визначається як співвідношення: 1. власного капіталу до залучених коштів банку; 2. залучених коштів до власного капіталу банку; 3. власного капіталу до залучених коштів банку та залучених коштів до власного капіталу банку; 4. немає вірної відповіді.
13. Узагальнюючий коефіцієнт структурних зрушень у пасивах балансу банку обчислюється за формулою: 1. 2. 3.
14. Для узагальненої характеристики пропорційності розподілу власних і залучених коштів по відділеннях банку використовується: 1. коефіцієнт локалізації; 2. коефіцієнт концентрації; 3. коефіцієнт локалізації та коефіцієнт концентрації; 4. немає вірної відповіді.
15. Показники, що характеризують швидкість обороту позик, є: 1. абсолютними; 2. відносними; 3. абсолютними та відносними.
16. Показники, що характеризують час обороту позик, є: 1. абсолютними; 2. відносними; 3. абсолютними та відносними.
17. Зростання швидкості обороту позик відбувається в разі: 1. зростання кредитового обороту при зменшенні середніх залишків; 2. зростання середніх залишків при зменшенні кредитового обороту; 3. випереджаючої динаміки кредитового обороту в порівнянні з динамікою середніх залишків; 4. випереджаючої динаміки середніх залишків у порівнянні з динамікою кредитового обороту; 5. зростання кредитового обороту при зменшенні середніх залишків та випереджаючої динаміки кредитового обороту в порівнянні з динамікою середніх залишків; 6. зростання кредитового обороту при зменшенні середніх залишків та випереджаючої динаміки середніх залишків у порівнянні з динамікою кредитового обороту.
18. Абсолютний розмір зміни кредитового обороту за рахунок динаміки швидкості обороту позик розраховується на основі динаміки: 1. швидкості обороту позик; 2. швидкості з урахуванням обсягу середніх залишків; 3. середніх залишків з урахуванням рівня швидкості.
19. Динаміка швидкості обороту позик за рахунок кредитового обороту позик розраховується на основі динаміки: 1. кредитового обороту відносно обсягу середніх залишків позик; 2. середніх залишків позик з урахуванням обсягу кредитового обороту; 3. кредитового обороту з урахуванням обсягу середніх залишків позик та середніх залишків позик з урахуванням обсягу кредитового обороту.
20. В розподілі по установах банку за даними про обсяг кредитового обороту та середні залишки позик оберіть формулу індексу швидкості обороту позик змінного складу: 1. 2. 3.
21. В розподілі по установах банку за даними про обсяг кредитового обороту та середні залишки позик оберіть формулу індексу швидкості обороту позик фіксованого складу: 1. 2. 3.
22. В розподілі по установах банку за даними про обсяг кредитового обороту та середні залишки позик оберіть формулу індексу швидкості обороту позик структурних зрушень: 1. 2. 3.
23. Оберіть формулу розрахунку абсолютного розміру зміни кредитового обороту за рахунок швидкості обороту позик: 1. 2. 3.
24. Оберіть формулу розрахунку абсолютного розміру зміни кредитового обороту за рахунок обсягу залишків: 1. 2. 3.
25. Виділіть формулу розрахунку зміни швидкості обороту позик за рахунок кредитового обороту: 1. 2. 3.
26. Виділіть формулу розрахунку зміни швидкості обороту позик за рахунок середніх залишків: 1. 2. 3.
27. При зростанні швидкості обороту час обороту позик: 1. зростає; 2. зменшується; 3. це незалежні величини.
Питання для обговорення.
|