Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Райони і рубежі, які призначаються механізованої роті в наступі
Перехід у наступ з ходу рота (батальйон) звичайно здійснює з вихідного району.

Вихідний район призначається батальйону по площі до 10 км2 і займається поротно із засобами посилення. Рота розташовується в зазначеному їй районі уздовж маршруту висування, використовуючи підготовлені укриття, захисні та маскуючи властивості місцевості.

Вихідний район звичайно вибирається на такому віддаленні від переднього краю оборони противника (державного кордону), що виключало б поразку підрозділів вогнем його далекобійної артилерії і забезпечувало скритність від наземних засобів радіолокаційної розвідки. Райони обладнаються в інженерному відношенні. Для особового складу і техніки влаштовуються укриття, при необхідності район підготовляється для ведення оборони. У районі організується протиповітряна оборона, охорона, захист від зброї масового ураження; запалювальної зброї і маскування.

Для своєчасного й організованого висування з вихідного району і досягнення одночасного переходу підрозділів в атаку роті (батальйону) призначається маршрут висування, вихідний пункт (рубіж), пункт (рубіж) розгортання у взводні (у ротні) колони, рубіж переходу в атаку і рубіж безпечного видалення, а при атаці механізованої роти (батальйону) у пішому порядку, крім того, рубіж спішування.

Маршрут висування звичайно указується від вихідного пункту (рубежу) до пункту (рубежу) розгортання у відповідні колони, після чого підрозділи ідуть колонними шляхами.

Вихідний пункт (рубіж)призначається для своєчасного початку висування підрозділів з вихідного району. Видалення вихідного пункту (рубежу) від вихідного району може досягати 5–10 км, що забезпечує витягування колони батальйону із засобами посилення і початок руху з заданою швидкістю.

Рубіж розгортання в ротні колонипризначається для початку розгортання колони батальйону в ротні колони висування їх на свої напрямки атаки. Він повинний бути поза досяжністю вогню ПТРК, артилерії і танків противника, що ведуть вогонь прямим наведенням, і може призначатися в 4–6 км від переднього краю оборони.

Рубіж розгортання у взводні колонипризначається по можливості за складками місцевості в 2–3 км від переднього краю оборони противника і повинний виключати знищення колон вогнем протитанкових засобів із малою дальністю пострілу, гармат БМП і іншої зброї піхоти.

Рубіж переходу в атакувибирається так, щоб висування до нього підрозділів відбувалося потай, а видалення його забезпечувало ведення дійсного вогню з основних видів зброї і дозволяло підрозділам неспинно на максимальній швидкості досягти переднього краю оборони противника в зазначений час («Ч»). Він призначається на видаленні до 600 м, а іноді і більш від переднього краю оборони противника.

Рубіж спішування механізованих підрозділіввибирається як найближче до переднього краю оборони противника, звичайно в місцях, укритих від вогню його кулеметів і протитанкових засобів (ПТС) малої дальності вогню. По досвіду навчань видалення цього рубежу від переднього краю противника 300–400 м.

При наступі з положення безпосереднього зіткнення з противником механізованому батальйону у всіх випадках призначається вихідний район для наступу. Механізована рота першого ешелону займає вихідне положення для наступу в першій траншеї вихідного району батальйону. Рота другого ешелону (резерв) розташовується за ротами першого ешелону. Танковій роті, приданої механізованому батальйону, при занятті нею вихідного положення після висування з глибини призначається очікувальна позиція на видаленні 6–8 км від переднього краю оборони противника.Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 2108. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия