Студопедия Главная Случайная страница Обратная связь

Разделы: Автомобили Астрономия Биология География Дом и сад Другие языки Другое Информатика История Культура Литература Логика Математика Медицина Металлургия Механика Образование Охрана труда Педагогика Политика Право Психология Религия Риторика Социология Спорт Строительство Технология Туризм Физика Философия Финансы Химия Черчение Экология Экономика Электроника

Вихідне положення для наступу. Вихідна позиція. Перегрупування роти. Зміна підрозділів
Перехід у наступ з ходу рота (батальйон) звичайно здійснює з вихідного району.

Вихідний район призначається батальйону по площідо10 км2 і займається поротно із засобами посилення. Рота розташовується в зазначеному їй районі уздовж маршруту висування, використовуючи підготовлені укриття, захисні властивості місцевості, що маскують.

Вихідний район звичайно вибирається на такому віддаленні від переднього краю оборони противника (державного кордону), що виключало б поразку підрозділів вогнем його далекобійної артилерії і забезпечувало скритність від наземних засобів радіолокаційної розвідки. Райони обладнаються в інженерному відношенні. Для особового складу і техніки влаштовуються укриття, при необхідності район підготовляється для ведення оборони. У районі організується протиповітряна оборона, охорона, захист від зброї масового ураження; запалювальної зброї і маскування.

Для своєчасного й організованого висування з вихідного району і досягнення одночасного переходу підрозділів в атаку роті (батальйону) призначається маршрут висування, вихідний пункт (рубіж), пункт (рубіж) розгортання у взводні (у ротні) колони, рубіж переходу в атаку і рубіж безпечного видалення, а при атаці механізованої роти (батальйону) у пішому порядку, крім того, рубіж спішування.

Наступ на противника, що обороняється, з положення безпосереднього зіткнення з ним здійснюється в заздалегідь створеному бойовому порядку після необхідного перегрупування. Сутність цього способу наступу полягає в тому, що підрозділи завчасно і потай займають вихідне положення і після потужної вогневої підготовки й ударів авіації переходять в атаку. При такому способі переходу в наступ дається можливість краще вивчити оборону противника і місцевість, детально підготувати наступ у всіх ланках, надійно при
душити оборону вогнем усіх засобів, а також досягти одночасного переходу танків і піхоти в
атаку.

Для заняття вихідного положення використовуються наявні траншеї, окопи й укриття або обладнаються нові. Вихідне положення займається по схованих шляхах і ходам сполучення, як правило, у нічний час або в інших умовах обмеженої видимості, щоб противник не виявив підготовки до наступу.

Вихідне положення звичайно займається в ніч перед атакою або за добу до її початку.

Перед наступом на противника, що обороняється, у ході війни рота (батальйон) може знаходитися в тилу своїх військ у визначеному районі, переслідувати противника, займати оборону або вихідне положення (вихідний район) для наступу після зміни військ, що обороняються.

Перехід у наступ на противника, що обороняється, з положення безпосереднього зіткнення з ним рота (батальйон) здійснює в заздалегідь створеному бойовому порядку. Причому він створюється після необхідного перегрупування, або при сприятливих умовах одночасно із зміною військ, що обороняються. При такому способі переходу в наступ підрозділи можуть знаходитися відносно тривалий час у щільній побудові сил і засобів у зоні впливу артилерії і тактичних засобів ядерного нападу противника, що ускладнює збереження боєздатності підрозділів.Дата добавления: 2014-11-10; просмотров: 862. Нарушение авторских прав


Рекомендуемые страницы:


Studopedia.info - Студопедия - 2014-2020 год . (0.001 сек.) русская версия | украинская версия